blink-182 prezentuje nowy singiel. To prawdziwy hymn obecnych czasów [WIDEO]

08.08.2020 13:06
blink-182|undefined Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Grupa blink-182 zainspirowana pandemią koronawirusa podzieliła się najnowszym singlem. "Quarantine" spokojnie może stać się hymnem naszych czasów.

Pandemia koronawirusa zamroziła na jakiś czas wiele gałęzi gospodarki. Jedną z branż, która najdotkliwiej odczuła sanitarny reżim i zakaz zgromadzeń to branża rozrywkowa. Muzycy byli zmuszeni do odwołania lub przełożenia swoich tras koncertowych, a często też planów nad pracą nad nowymi albumami.

blink-182 z singlem "Quarantine"

Część z artystów jednak potraktowali pandemię jak inspirację. Było tak w przypadku między innymi formacji blink-182. Zespół podczas kwarantanny stworzył singiel, który w kręgach fanów kapeli już stał się hymnem naszych czasów.

Przeczytaj także

Najnowszy utwór zatytułowany "Quarantine" odnosi się do trudnego czasu, w którym wszyscy byliśmy uwięzieni we własnych domach. Muzycy podkreślają jak bardzo nudzą się zachowując dystans społeczny. Zauważają też, że niektórym kwarantanna służy - bo część osób sięgnęła po książki, na których dawno osiadła gruba warstwa kurzu, jednak dla wielu to też moment zatopienia nudy w alkoholu.

Jak wynika z tekstu blink-182 raczej nie popiera zaostrzania obostrzeń w związku z pandemią. W refrenie zespół co chwila wyśpiewuje:

Więc otwórz drzwi sklepu
Ratuj naszą gospodarkę

"Quarantine" to pierwsza nowa autorska muzyka blink-182 od ich ostatniego albumu "NINE" z 2019 roku.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.