Niepublikowane utwory Guns N' Roses wyciekły do sieci

30.07.2019 16:38
Guns N' Roses|undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Ponad 15 płyt CD z sesji nagraniowej do płyty "Chinese Democracy" znaleziono w siedzibie Geffen. Na jednej z nich są nagrania z Brianem Mayem.

Wokół Guns N' Roses jest obecnie sporo zamieszania. Krążą plotki o tym, że zespół jest w trakcie prac nad nową płytą. Ostatnim wydawnictwem zespołu był album "Chinese Democracy", który ujrzał światło dzienne 23 listopada 2008 roku. Jednak z oryginalnego składu na płycie wystąpili tylko Axl Rose i Dizzy Reed, który dołączył do zespołu podczas nagrywania płyt "Use Your Illusion". 

Do sieci trafiły niepublikowane piosenki Guns N' Roses

Jeden z członków MyGNRForum, strony, która, jak sama nazwa wskazuje, jest poświęcona Guns N' Roses, wstawił zdjęcie płyty demo zespołu. Na spisie piosenek znalazły się tytuły piosenek, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. "Hardschool" to jedna z piosenek, które znalazły się na liście. Jak brzmi? Oceńcie sami. 

Przeczytaj także

Jak podaje Alternative Nation, mówi się o tym, że Axl może odświeżyć stare piosenki, które pochodziły z sesji nagraniowej do "Chinese" i wykorzystać je na nowym albumie. Na razie zespół milczy i nie udziela informacji na temat nowego albumu. 

Duff McKagan w Polsce 2019 

Basista Guns N' Roses, Duff McKagan, przyjedzie do Polski już 22 sierpnia 2019 roku. Muzyk wyrusza bowiem w trasę po Europie, żeby promować swoją najnowszą płytę "Tenderness". Duff przyjedzie do warszawskiego klubu Stodoła. 

Zobacz także: Duff McKagan: Taką płytę chciałem stworzyć już od dłuższego czasu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.