Nikki Sixx twierdzi, że występowanie z brzuszkiem piwnym jest nieodpowiedzialne

27.10.2021 13:10
Nikki Sixx twierdzi, że występowanie z brzuszkiem piwnym jest nieodpowiedzialne Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Nie mówi się o tym zbyt często, ale występowanie na scenie 2 godziny dziennie przez kilka miesięcy w roku to ciężka robota. Nikki Sixx niedawno opowiedział o swoich przygotowaniach do koncertów.

Nikki Sixx o przygotowaniu się do grania koncertów

Niedawno basista Motley Crue Nikki Sixx wypowiedział się na temat zdrowego odżywiania, treningów i fizycznego aspektu przygotowywania się do koncertowania. Artysta porozmawiał z firmą Fresh 'N Lean, która tworzy jest jedną z najpopularniejszych pudełkowych w USA.

Polecamy

Artysta wyjaśnił, dlaczego zależy mu na tym, by wyglądać i czuć się zdrowo podczas tras koncertowych:

Moja rodzina tak z założenia jest trochę większa. Ja ważę 89 kilo i mam 183 cm wzrostu. Kiedy zaczynam treningi i zrzucanie wagi, to schodzę do 85-86 kilo. Mój organizm wręcz chce, żebym ważył ponad 90 kilo, więc muszę z tym bardzo walczyć. I to niespecjalnie z powodów wizualnych - po prostu cała maszyneria nie działa wtedy specjalnie dobrze. Nie myślę zbyt dobrze, nie śpię zbyt dobrze. Dlatego staram się o to walczyć.

Polecamy

Przy okazji trochę pocisnął nieświadomie swojemu koledze z zespołu, Vince'owi Neilowi, który niedawno wrócił do koncertowania w bardzo słabej kondycji fizyczno-wokalnej. Sixx stwierdził bowiem, że to skrajnie nieodpowiedzialne, by koncertować i wyglądać jednocześnie na "zmęczonego i posiadającego brzuszek piwny":

Nawet w czasach "Shout At The Devil", kiedy piłem mnóstwo whisky, to starałem się utrzymywać jakiś rygor treningowy, żeby być gotowy na koncerty. Bo na scenie to widać. Ludzie przyjeżdżają cię oglądać z całego świata, więc nie możesz po prostu stać zmęczony z brzuszkiem piwnym. To jest nieodpowiedzialne.

Motley Crue ma się wybrać na pożegnalny "The Stadium Tour", który oryginalnie miał się odbyć latem 2020 roku. Potem został jednak przeniesiony na 2021, a potem na 2022 rok. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.