Nine Inch Nails zagrał w „Twin Peaks”

Aleksandra Degórska
26.06.2017 15:47
Nine Inch Nails zagrał w „Twin Peaks” Fot. kadr z wideo

Każdy odcinek serialu kończy się sceną, w której widzimy muzyków występujących w barze. Tym razem na scenie pojawiła się kapela Trenta Reznora.

Poznając pełną obsadę serialu „Twin Peaks” dowiedzieliśmy się, że w serialu wystąpi sporo muzyków, m.in. Trent Reznor czy Eddie Vedder. W końcu 25 czerwca 2017 roku pojawił się kolejny odcinek, w którym na scenie baru Bang Bang zobaczyliśmy Nine Inch Nails.

Kapela wykonała numer „She’s Gone Away”, który pochodzi z najnowszej EP-ki zatytułowanej „Not the Actual Events”. Na perkusji zaprezentował się Joey Castillo, natomiast w chórku pojawiła się żona Reznora, Mariqueen Maandig, znana z projektu How to Destroy Angels. Nie zabrakło też Atticusa Rossa.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten fragment:

Wcześniej w serialowym barze wystąpili tacy artyści, jak Chromatics, Sharon Van Etten czy Au Revoir Simone. Trent Reznor już nieraz współpracował z reżyserem Davidem Lynchem, bowiem współtworzył on soundtrack do filmu „Zagubiona autostrada”. Natomiast w 2013 roku reżyser stworzył teledysk do utworu Nine Inch Nails zatytułowanego „Came Back Haunted”.

Mało Wam Nine Nails Nails? Zespół ogłosił, że wyda kolejną EP-kę jeszcze latem 2017. Co więcej trzecia ukaże się pod koniec 2017 roku. Żyć nie umierać.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.