Nirvana na dwóch koncertach w Polsce!

Magda Słomka
04.01.2016 18:28
Nirvana na dwóch koncertach w Polsce! Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News

A kto umarł, ten nie żyje? Niekoniecznie... Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć muzyków zespołu Nirvana!

2016 rok ledwo się zaczął, a tu już takie informacje... Powrót Guns N’ Roses w starym składzie, to nic przy tym, że Nirvana nie dość, że wystąpi, to jeszcze dwa razy. I to w Sosnowcu...

Pytacie dlaczego? Kurt nigdy nie krył się ze swoją niechęcią do autorów „Sweet Child O Mine” i swoim powrotem postanowił zrobić im przykrą niespodziankę.

Cobain zdecydował więc zadbać o nasz kraj widząc potencjał w polskich fanach i zaplanował co najmniej dwa koncerty, które odbędą się już 29 lutego i 29 sierpnia 2016 roku. Nie wiadomo czy przez te sześć miesięcy będziemy mieć okazję gościć muzyków w naszym kraju, jeśli jednak tak się stanie, być może kolejny studyjny krążek powstanie właśnie na polskich ziemiach. 

Macie wątpliwości? Okazuje się, że Kurt spędził już kiedyś wakacje nad polskim morzem...

Ile kosztują bilety? To dość dziwna sprawa, ponieważ nie znamy jeszcze cen wejściówek na luty 2016, wiemy natomiast ile będą kosztować bilety na sierpniowy koncert Nirvany.

Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, czy wybrać się na koncert, fani wyjątkowo hojnie obdarowują zespół rekomendacjami...

Co słychać u grupy Nirvana? Jakiś czas temu muzycy mieli za sobą ciężki okres. Sprzedaż płyt spadła, podobnie jak ilość włosów na głowie basisty. Właśnie dlatego kapela postawiła na grzeczniejszą wersję własnego wizerunku stosując treski, doczepy i peruki.

Nirvana wraca jednak do formy o czym może świadczyć jedno z ostatnich zdjęć wokalisty, na których widać, że ma się całkiem dobrze.

1 grudnia 2015 roku polscy fani Nirvany zadrżeli – przyjazd zespołu do naszego kraju stanął pod znakiem zapytania – wokalistę oskarżono o napad na koncertowego fotografa. Na szczęście okazało się, że to tylko Danzig, a Kurt został oczyszczony z zarzutów. Było jednak gorąco...

Należycie do tych niedowiarków, którzy są święcie przekonani, że Kurt zmarł w 1994 roku? A co powiecie na to, że żyje i do tego grywa jeszcze utwory Guns N’ Roses na ulicy?

Jak myślicie, kto będzie supportował Nirvanę na tegorocznej trasie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.