„Niskie ceny” Eweliny Lisowskiej w wersji metalowej

Magda Słomka
14.09.2015 14:08
„Niskie ceny” Eweliny Lisowskiej w wersji metalowej Fot. kadr z wideo

Ewelina Lisowska została „zmiażdżona” przez zespół M.O.R.O.N. z Kobyłki. Utwór ze znienawidzonej przez wielu reklamy zyskał metalowy odpowiednik.

„Włączamy niskie ceny” – ten cytat z reklamy śnił się po nocach niejednej osobie przez parę ładnych miesięcy. Wszystko za sprawą utworu Eweliny Lisowskiej zatytułowanego „W stronę słońca”. To właśnie ten kawałek został przerobiony w celach komercyjnych i wbijał się w czaszkę osób, które mimowolnie miały jakąkolwiek styczność z telewizją czy radiem. Wiedzieliście w ogóle, że jego tytuł brzmi właśnie tak?

Metalowcy z zespołu M.O.R.O.N. postanowili wykorzystać to, że w Polsce pozostało już chyba tylko niewielkie grono szczęśliwców, którzy nie mają pojęcia o co chodzi i zmodyfikował utwór na własny sposób.

Posłuchajcie, jak muzycy „włączyli niskie ceny” w metalowy sposób!

Trzeba przyznać, że takie posunięcie to dobry ruch pod względem promocyjnym i gwarancja, że słuchacze żywo zareagują na to, co zaserwuje im kapela... W końcu nie od dziś wiadomo, że publiczność reaguje najlepiej na te kawałki, które już dobrze zna. A tego numeru w pewnym momencie nie znać po prostu się nie dało...

Podoba Wam się pomysł na taki cover?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.