Nocny Kochanek zaśpiewał Sabaton po polsku. Posłuchaj singla "Krótki lont"

16.08.2022 14:19
Nocny Kochanek Fot. materiały prasowe

Utwór został nagrany z okazji nadchodzącego koncertu grupy Sabaton w Polsce. Przed kapelą zaprezentuje się Nocny Kochanek.

Nocny Kochanek podzielił się nowym utworem, który jest przeróbką piosenki grupy Sabaton. "Krótki lont" to polskojęzyczna wersja „Gott Mit Uns”  z nowym tekstem pełnym klasycznie Kochankowego humoru. Singiel "Krótki lont" powstał z okazji koncertu zespołu Nocny Kochanek u boku Sabaton w ramach trasy koncertowej The Tour To End All Tours w krakowskiej Tauron Arenie, 23 sierpnia 2022 roku.

Polecamy

Nocny Kochanek zaśpiewał Sabaton po polsku. Posłuchaj singla "Krótki lont"

Nocny Kochanek, w porozumieniu z zespołem Sabaton, wziął na warsztat jego utwór "Gott Mit Uns". Krzysiek Sokołowski napisał do niego nowy tekst w języku polskim, który - jak można się spodziewać - stworzony został z przymrużeniem oka i z charakterystycznym dla Zdrajców Metalu humorem. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Tomek Ochab, szef Knock Out Productions, organizator koncertu zespołu Sabaton w Polsce.

Nocny Kochanek wyda nowy album "O Jeden Most za Daleko" 23 września 2022 roku. W informacji prasowej możemy przeczytać, że "krążek zawiera szeroki przekrój muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, przez rock and rolla à la Van Halen, heavymetalową klasykę rodem z płyt Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki".Tematyka tekstów na albumie pozostaje typowa dla Nocnego Kochanka: miłość.

Nocnego Kochanka zobaczymy przed koncertem grupy Sabaton już 23 sierpnia 2022 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Przed gwiazdą wieczoru zagra również zespół Avatar.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.