Nowy klip Powerwolf premierowo na Antyradio.pl! Jak prezentuje się wideo do „Demons Are A Girl's Best Friend”?

Justyna Kierzkowska
25.05.2018 14:09
Powerlwolf |undefined Fot. kadr z wideo

Antyradio.pl jako pierwszy portal w Polsce prezentuje najnowszy klip niemiecko-rumuńskiej powermetalowej grupy. 

Najnowszy utwór i klip promują kolejny, 7. studyjny album Powerwolf, „The Sacrament of Sin”, którego premiera została zaplanowana na . Krążek jest następcą „Blessed & Possessed” z 2015 roku. Obecnie grupę tworzą wokalista Attila Dorn, gitarzyści Matthew Greywolf i Charles Greywolf, klawiszowiec Falk Maria Schlegel oraz perkusista Roel van Helden.

W nowym teledysku, nakręconym w starym kościele, została przedstawiona historia demona i zakonnic, które nie do końca radzą sobie z pokusą... Zobaczcie, jak prezentuje się klip do utworu „Demons Are A Girl's Best Friend”:

„The Sacrament of Sin” - szczegóły płyty

Okładka płyty oraz pełna lista utworów zostały ujawnione na początku kwietnia 2018 roku. Wiadomo już, że fani Powerwolf otrzymają 11 nowych utworów lub 12, jeśli zamówią przesyłkę na EMP i Napalm Records, zawierającą bonusową kompozycję. Krążek będzie miał premierę 20 lipca 2018 roku.

Powerwolf - The Sacrament Of Sin Fot. foto: materiały prasowe

„The Sacrament of Sin” - tracklista

 1. Fire & Forgive
 2. Demons Are A Girl‘s Best Friend
 3. Killers With The Cross
 4. Incense And Iron
 5. Where The Wild Wolves Have Gone
 6. Stossgebet
 7. Nightside Of Siberia
 8. The Sacrament Of Sin
 9. Venom Of Venus
 10. Nighttime Rebel                                
 11. Fist By Fist (Sacralize Or Strike) 
 12. Midnight Madonna (Bonus Track przy zamówieniach na EMP i Napalm Records)

Powerwolf na koncertach

Zdjęcia z koncertów Powerwolf prezentowaliśmy już na łamach Antyradio.pl z okazji koncertów na Wacken Open Air 2015 oraz Wacken Open Air 2017. Grupa spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów i wystąpi także podczas tegorocznej edycji festiwalu - Wacken Open Air 2018 - pośród takich kapel, jak Judas Priest, Gojira, Cannibal Corpse czy Korpiklaani. Zespół zagrał także 11 lutego 2016 w klubie Kwadrat w Krakowie, gdzie dla polskiej publiczności zaprezentował utwory z płyty „Blessed & Possessed”.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.