Muniek Staszczyk nagrał utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Zobacz klip do kawałka "Ołów"

05.11.2019 13:39
Muniek Staszczyk Fot. Materiały prasowe

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to nowy polski film z plejadą gwiazd. Oficjalny utwór do produkcji nagrał Muniek Staszczyk. Zobacz teledysk do piosenki "Ołów".

Już 3 stycznia w kinach w całej Polsce pojawi się film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W produkcji wystąpi plejada polskich gwiazd. W sieci pojawił się właśnie klip do utworu promującego film. Jest to piosenka "Ołów", którą nagrał Muniek Staszczyk.

Zobacz także: "Jak zostałem gangsterem": znamy datę premiery i pełną obsadę. O czym opowie film?

"Ołów": Muniek Staszczyk w utworze do "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

"Jak zostałem gangsterem" to nowy polski film gangsterski, którego historia została oparta na faktach. Młody bohater produkcji, w którego postać wcieli się Marcin Kowalczyk, będzie musiał poradzić sobie z pragnieniem żądzy, władzy i pieniędzy. Widzowie będą świadkami jego transformacji w groźnego gangstera.

Przeczytaj także

Oprócz Kowalczyka na ekranie pojawią się m.in.: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior, Adam Woronowicz, Piotr Rogucki oraz Waldemar Kasta.

W sieci pojawił się właśnie klip obrazujący oficjalny utwór do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Piosenkę "Ołów" nagrał Muniek Staszczyk, który niedawno zmagał się z problemami zdrowotnymi, a teraz wraca na scenę w wielkim stylu.

Jurek Zagórski, producent mojego solowego albumu, wymyślił świetny riff, będący skrzyżowaniem T.Rex z Jackiem White. Pomimo, że jest między nami 15 lat różnicy, to w rock'n'rollu kręci nas to samo. Inspiracją do napisania tekstu była rozmowa z moją córką Marysią. Marysia ma 26 lat, chłopaka Włocha, mieszka więc jedną nogą we Włoszech a drugą w Warszawie. Przyjechała do Polski na Boże Narodzenie rok temu. Był grudzień bez śniegu, w powietrzu smog, ołowiane warszawskie niebo... Szliśmy koło "Patelni", mijając Pałac Kultury, kiedy Mańka powiedziała "Wiesz ojciec, pomimo, że w Bergamo jest teraz dużo ładniejsza pogoda, to ja jednak kocham ten zafajdany chodnik", odpowiedziałem - "Córeczko, mamy piosenkę" - opowiada o utworze Muniek Staszczyk. 

Premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" odbędzie się już 3 stycznia. Zobaczcie teledysk Muńka do utworu "Ołów".

Zobacz także: Polskie filmy, które ukażą się w 2020 roku. Wśród nich "Psy 3" i "Broad Peak"

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.