Organek ucieka przed sobowtórem w klipie do "Doppelganger". Singiel zapowiada nowy album [WIDEO]

09.07.2021 13:19
Organek Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Organek podzielił się nowym singlem i zdradził, kiedy na sklepowych półkach pojawi się kolejny album zespołu.

Organek podzielił się najnowszym singlem "Doppelganger". Słowo to w języku niemieckim oznacza sobowtóra. Podobno zobaczenie doppelgängera swojego bliskiego zwiastuje chorobę lub niebezpieczeństwo, natomiast ujrzenie swojego własnego doppelgängera jest zapowiedzią śmierci. Doppelgänger to także „podwójny wędrowiec” – ktoś poruszający się w taki sam sposób jak druga osoba. Posłuchajcie zatem, jak brzmi najnowszy utwór Organka.

Polecamy

Organek z nowym singlem "Doppelganger" [WIDEO]

"Doppelgänger to zły brat, którego nosimy w sobie, ciemna strona naszej osobowości" – uzupełnia definicję doppelgängera Tomasz Organek. Klip do nowego utworu wyreżyserowali Tymon Nogalski i Dawid Misiorny. W teledysku Tomasz Organek goni... Tomasza Organka:

Utwór, do którego tekst napisał Tomasz Organek, a muzykę oprócz Organka, Tomasz Lewandowski, Robert Markiewicz i Adam Staszewski, zapowiada trzeci album zespołu, zatytułowany "Na razie stoję, na razie patrzę". Album ukaże się 8 października 2021.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Autorem zdjęcia jest  Karol Kacperski, natomiast projekt graficzny jest dziełem Anety Doromiejczuk.

Zespół tak mówi o okładce:

Czasy są niepewne, a zwroty akcji szybkie. Wszyscy stoimy i patrząc w dal zastanawiamy się co się stanie. Obserwujemy i próbujemy wyciągać wnioski. Okładka powstawała długo, bo szukaliśmy sposobu jak uchwycić ducha teraźniejszości. Mamy nadzieję, że to się udało.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.