Ozzy Osbourne dostał od Sharon w twarz, bo raz przyprawił obiad haszyszem

21.09.2022 14:22
Ozzy Osbourne dostał od Sharon w twarz, bo raz przyprawił obiad haszyszem Fot. Rex Features/East News

Czy kogokolwiek dziwi, że taka rzecz miała miejsce? W końcu mówimy o gościu, który postanowił zrezygnować z brania kwasu, bo koń mu powiedział, żeby spierd*lał...

Ozzy Osbourne przyprawił haszyszem obiad i dostał za to w twarz od żony

Ozzy i Sharon Osbournowie udzielili niedawno pojawili się w programie Zane'a Lowa w BBC Radio, gdzie opowiedzieli przypadkową historyjkę z jednego z ich wspólnych obiadów. Wiecie, taki klasyczne wtorkowe popołudnie w domostwie rodzinki Księcia Ciemności.

Polecamy

Ozzy wpadł bowiem na pomysł, by do gulaszu dodać odrobinę swego rodzaju "związku X" - mowa o czarnym haszyszu. Wiecie, dla beki. Ogólnie roślinka działa podobnie do marihuany, ale znacznie mocniej. Niestety, kiedy Sharon "poczuła" żarcik swojego męża, to nie było jej do śmiechu.

Wręcz przeciwnie - stała się wściekła i jak sama opowiedziała:

Wpadłam w absolutny szał. Zaraz obok stała gitara Randy'ego Rhoadsa, wiec podniosłam ją i rzuciłam nią o ścianę.

Polecamy

Rozbawiony opowieścią Ozzy dodał:

A potem jeszcze rzuciła we mnie telefonem i trafiła prosto w twarz.

Ach, Osbournowie. Takie opowieści sprawiają jedynie, że marzymy o kolejnym sezonie tego cudownego reality-show z rodziną Księcia Ciemności w rolach głównych - Ozzy mówiący bardzo spokojnie: "Shut the fuck up" do familii podczas przepędzania kota, czy jego walka z pilotem do telewizora ("What the fuck is this? What the fuck is that?") to ikoniczne momenty w historii telewizji:

To były czasy... Teraz to już nie ma czasów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.