Papa Roach powrócił z nowym singlem. Zobaczcie klip do kawałka "Kill The Noise"

09.09.2021 23:49
Papa Roach powrócił z nowym singlem. Zobaczcie klip do kawałka "Kill The Noise" Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Papa Roach w miarę regularnie wydaje kolejne albumy, z których każdy jest w gruncie rzeczy sporym sukcesem. Pewnie podobnie będzie z nowym krążkiem grupy, który promowany będzie nowym singlem "Kill The Noise".

Papa Roach powraca z nowym singlem Kill The Noise

Grupa Papa Roach stwierdziła w oficjalnym oświadczeniu, że to prawdopodobnie ich "najcięższy kawałek od 4 lat", co w gruncie rzeczy jest prawdą. Czeka na nas nisko przestrojona gitara, breakdown, którego nie powstydziliby się prawdziwi metalcore'owcy, a także standardowy melodyjny refren. Wiecie, klasyczny Papa Roach.

Polecamy

Ale skoro coś działa, to po co to zmieniać? Zapytajcie panów ze Slayera i Iron Maiden - da się zrobić kawał poważnych karier za pomocą grania remiksów swoich własnych kawałków. Oczywiście żartuje, więc się nie pieklcie w komentarzach na Facebooku. 

Chyba wystarczająco długo musieliście przescrollować, żeby dotrzeć do nowego klipu Papa Roach. Bez zbędnego przedłużania - oto "Kill The Noise":

Polecamy

Jak czytamy w rozmowie z Jacobym Shaddixem z okazji premiery kawałka:

Łatwo się pogubić w swoim własnym umyśle - wszyscy mierzymy się z jakimiś demonami. Dla nas, "Kill The Noise" jest katharsis przez ciężką muzykę. Przypomnieniem, żeby czasami znaleźć chwilę ciszy w tym pokręconym świecie.

Na razie zespół nie zdradził, czy kawałek promuje jakąś płytę, czy wydali go tak o, dla funu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.