Paweł Domagała zmasakrował utwór Dżemu? Internauci: "Nie dało się tego słuchać" [WIDEO]

03.11.2021 13:05
Paweł Domagała zagrał cover Dżemu Fot. Mateusz Jagielski/East News

Posłuchajcie, jak Paweł Domagała zinterpretował przebój Dżemu, "Listy do M.".

1 listopada 2021 Polsat wyemitował koncert "Ocalić od zapomnienia", podczas którego znani artyści wykonali utwory zmarłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wybrzmiały piosenki m.in. Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Kory, Krzysztofa Krawczyka, nie zabrakło również twórczości Ryszarda Riedla z Dżemu. Podczas koncertu Paweł Domagała wykonał cover "Listu do M." i wielu internautów głośno krytykuje ten występ.

Polecamy

Paweł Domagała zmasakrował utwór Dżemu? Internauci: "Nie dało się tego słuchać" [WIDEO]

Aktor zaśpiewał słynny przebój Dżemu "Listy do M." i zdecydował się na zmianę aranżacji, która nie spodobała się wielu internautom. W sieci sporo osób wyraziło swoje oburzenie:

Nie, nie, nie. Kocham ten utwór i w tej wersji został zmasakrowany. (...) To kultowy utwór, a takich się nie zmienia. Nie dało się tego słuchać.

Karykatura tego pięknego utworu

"List do M." to utwór liryczny o zabarwieniu dramatycznym, jednakowoż melodyjny w swym dżemowym oryginale. Może i jest wykonany przez pana poprawnie muzycznie, ale drażni ucho i nie oddaje właściwego klimatu tego pięknego utworu.

Posłuchajcie, jak Paweł Domagała zinterpretował kultowy utwór Dżemu:

Oczywiście pod nagraniem można znaleźć również pozytywne komentarze, niektórym nowa aranżacja przeboju Dżemu przypadła do gustu. Podczas koncertu wystąpił również Sebastian Riedel, który wykonał utwór "Niewinne pytanie" i ten cover zdecydowanie bardziej przypadł do gustu widzom.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.