Perkusista Blink-182 miał wypadek samochodowy. Jego auto zderzyło się ze szkolnym busem

Maciej Koprowicz
16.07.2018 12:07
Perkusista Blink-182 miał wypadek samochodowy. Jego auto zderzyło się ze szkolnym busem Fot. AXELLE WOUSSEN/BAUER-GRIFFIN/East News

Travis Barker uczestniczył w groźnym wypadku komunikacyjnym w Los Angeles. W samochodzie muzyka znajdował się także jego syn.

Informację o kolizji z udziałem 42-letniego muzyka podał portal TMZ. Według zeznań świadków, Barker miał skręcać w lewo swoim samochodem marki Mercedes, a w trakcie wykonywania tego manewru szkolny autobus wjechał w bok pojazdu. 

W samochodzie znajdował się syn Barkera. Jego stan jest nieznany, choć świadkowie incydentu podkreślali, że ojciec i syn po wypadku wyszli z pojazdu o własnych siłach. Prawdopodobnie nie ucierpieli zatem w wyniku wypadku. Siła uderzenia była jednakże na tyle duża, że uruchomiły się poduszki powietrzne mercedesa. 

Wypadek perkusisty Blink-182

W chwili wypadku w autobusie nie znajdowały się dzieci. W oświadczeniu policji dla dziennikarzy TMZ podano informację, że za kolizję nie był odpowiedzialny Barker.

Travis Barker cierpi na zakrzepy

Lipiec 2018 to zdecydowanie nie jest dobry czas dla Travisa Barkera. Perkusista Blink-182 niedawno ogłosił, że zdiagnozowano u niego zakrzepy. Jego stan się poprawia, choć zespół musiał odwołać zapowiadane koncerty.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.