Travis Barker walczy z zakrzepami. Perkusista pokazał w specjalnym wideo, jak wraca do zdrowia

Aleksandra Degórska
10.07.2018 17:30
Perkusista Blink-182 walczy z zakrzepami|undefined Fot. kadr z wideo

Lekarz zabronił perkusiście Blink-182 grać na perkusji. Kiedy Travis Barker wróci do muzykowania?

Ostatni raz fani Blink-182 zobaczyli perkusistę na scenie 9 czerwca 2018. Travis Barker miał problemy zdrowotne, ale początkowo nie wiedział co mu dolega. Dopiero po jakimś czasie lekarze zdiagnozowali w jego rękach zakrzepy. Muzyk boryka się z zapaleniem tkanki łącznej, wywołanym przez infekcję bakteryjną. Blink-182 był zatem zmuszony odwołać koncerty w ramach „Kings of the Weekend”.

Muzyk trafił do szpitala w Los Angeles i postanowił dokładnie udokumentować wszystko to, co działo się z nim podczas leczenia. W tym celu udostępnił wideo, w którym pokazano, jak Barker przed jednym z koncertów przykładał lód do bolącej dłoni. Perkusista wyznał, że grał już ze złamaną ręką. Nic go nie zatrzyma przed koncertowaniem i pomimo problemów zdrowotnych postanowił zagrać z zespołem.

Perkusista Blink-182 walczy z zakrzepami

Jednak w końcu lekarze dotarli do przyczyny bólu. W wideo pokazano spotkanie ze specjalistą, który dokładnie wyjaśnił, co dzieje się z organizmem Travisa Barkera i że powinien na razie dać sobie na spokój z graniem na perkusji, bo inaczej zwiększy się infekcja. Lekarz wyznał, że w terapii zostaną wykorzystane steroidy oraz przyda się delikatna fizjoterapia.

Co dalej z Blink-182?

Życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia. Najbliższy koncert Blink-182 ma się odbyć 26 października 2018 i fani liczą na to, że do tego czasu perkusista będzie już zdolny do grania na perkusji. 

Zespół promuje obecnie krążek „California” z 2016 roku. Na płycie pojawił się m.in. kawałek „She's Out of Her Mind”, do którego powstała zmodernizowana wersja klipu „What's My Age Again?”. Natomiast 19 maja 2017 roku na sklepowych półkach pojawiła się wersja deluxe tego albumu wzbogacona o 11 nowych utworów, m.in. „Parking Lot” czy „Misery” oraz akustyczna wersja „Bored To Death”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.