Perkusista Kiss został honorowym policjantem. Odebrał odznaczenie w scenicznym stroju [ZDJĘCIA]

12.09.2019 16:32
Perkusista Kiss|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Eric Singer nie wychodzi ze swojej roli i pojawił się na posterunku policji w swoim charakterystycznym stroju.

Chociaż Kiss ruszył w pożegnalną trasę koncertową i zapowiedział odejście na emeryturę, wcale to nie oznacza, że panowie założą kapciuszki i będą siedzieć w domu z kotem. Perkusista Eric Singer właśnie został honorowym policjantem w Teksasie i odebrał specjalne odznaczenie w swoim scenicznym ubraniu.

Perkusista Kiss został honorowym policjantem. Odebrał odznaczenie w scenicznym stroju [ZDJĘCIA]

Przed koncertem Kiss w Houston perkusista wpadł na posterunek w Wharton, żeby spotkać się z funkcjonariuszami i odebrać odznaczenie. Wharton Police Department udostępnił zdjęcia z tego wydarzenia i wygląda to naprawdę zabawnie, gdy muzyk z wymalowaną twarzą i obcisłych spodenkach odbiera specjalne wyróżnienie od policjanta. Od teraz perkusista Kiss jest honorowym kapralem.

Przeczytaj także

Kiss zagrał pierwszy raz w Polsce

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, Kiss przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzy najbardziej kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że pożegnalna trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army. Zespół zagrał pierwszy raz w Polsce 18 czerwca 2019 w Krakowie.

Zobacz także: Kiss w Polsce [ZDJĘCIA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.