Phil Collins chce wyrzucić byłą żonę z domu. Kobieta go szantażuje

12.10.2020 15:59
Phil Collins z byłą żoną|north Fot. Rex Features/East News

Phil Collins zamierza wyrzucić byłą żonę ze swojej posiadłości. Kobieta grozi, że ujawni kompromitujące fakty dotyczące muzyka Genesis.

Phil Collins wziął ślub z Orianne Cevey w 1999 roku, jednak w 2008 doszło do rozwodu. Para znowu się zeszła w 2016 roku, ale sielanka nie trwała długo. Jak podaje TMZ, muzyk Genesis postanowił zakończyć swoją relację z kobietą i nie chce, by Orianne mieszkała z nim w jego posiadłości na Florydzie.

Phil Collins chce wyrzucić byłą żonę z domu. Kobieta go szantażuje

TMZ twierdzi, że Orianne Cevey nie chce wyprowadzić się z domu Collinsa i grozi mu, że ujawni kompromitujące fakty dotyczące muzyka. Wokalista zamierza złożyć pozew o eksmisję byłej partnerki, zaś kobieta zamierza zmienić zamki w domu...

Co więcej, chce ona negocjować ponownie ugodę rozwodową z 2008 roku. Collins zapłacił wówczas jej 47 milionów dolarów i był to najdroższy rozwód celebrytów w historii Wielkiej Brytanii. Muzyk uważa, że kobieta wydała te pieniądze na złe inwestycje oraz na rozwód z mężczyzną, z którym się związała po Collinsie.

Przeczytaj także

 

Orianne Cevey poznała Collinsa pracując dla niego jako tłumaczka. Para zamieszkała w Szwajcarii, w 2001 roku urodził się im syn Nicholas, zaś 3 lata później Matthew. W latach 2007-2016 Collins związał się Daną Tyler. W 2008 roku Orianne z synami przeprowadziła się do Miami. W 2016 roku muzyk również zamieszkał w tym mieście, by być bliżej swoich dzieci i para postanowiła ponownie się zejść.

Zobacz także: Kibice Legii pokazali na meczu wizerunek Jana Pawła II. Kibice Rangers myśleli, że to Phil Collins

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.