Phil Collins wrócił na listy przebojów. Wszystko przez viralowe wideo

11.08.2020 10:03
Phil Collins wrócił na listy przebojów. Wszystko przez viralowe wideo Fot. Photopress PR / Splash News/EAST NEWS

Oto moc internetu - Phil Collins powrócił na listy przebojów po prawie 40 latach z hitem "In The Air Tonight". Wszystko przez popularne wideo, w którym nastolatkowie reagują na przebój.

Utwór Collinsa powrócił na zestawienie najpopularniejszych przebojów iTunes już w zeszłym tygodniu, wspinając się na 3. miejsce zestawienia. Skąd nagła popularność hitu "In The Air Tonight"? Ten był bohaterem wideo braci Freda i Tima Williamsów, którzy kilka tygodni temu usłyszeli przebój po raz pierwszy, a swoją reakcję wrzucili na YouTube'a.

Phil Collins wrócił na listy przebojów

"To było świetne, naprawdę świetne" - słyszymy w wideo bliźniaków.

Nigdy nie słyszałem, żeby właściwy beat kawałka zaczął się dopiero po jakichś 3 minutach.

Przeczytaj także

Fred i Tim Williamsowie prowadzą na YouTubie kanał Twinsthenewtrend i od kilku miesięcy wstawiają swoje reakcje na wielkie przeboje. Ich wideo dotyczące Phila Collinsa stało się viralem, zdobywając prawie 17 milionów wyświetleń na samym Twitterze, a materiałem podzieliła się m.in. reżyser Ava Duvernay. 

Bliźniacy udzielili niedawno wywiadu CNN, w którym wytłumaczyli, że zaczęli od reakcji na piosenki hip-hopowe, ale potem posłuchali Franka Sinatry. Kiedy eksplorowanie nieznanego terytorium zaczęło przynosić im większą popularność i stało się dla nich ciekawsze, to sięgnęli też po inne klasyki pokroju Dolly Parton, Whitney Houston, czy Queen.

Jesteśmy czarni, ludzie nie spodziewają się, że będziemy słuchali takiego rodzaju muzyki. Jesteśmy też młodzi. Rzadko widzi się ludzi, który się otwierają w tych czasach. Większość osób nie wychodzi poza swoją strefę komfortu i nie reaguje na muzykę, której nie znają.

Poniżej możecie zobaczyć viralową reakcję braci Williams na przebój Phila Collinsa:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.