Plaga Paradise Lost nadciągnie w czerwcu!

Magda Słomka
27.01.2015 12:23
Plaga Paradise Lost nadciągnie w czerwcu! Fot. paradiselost.co.uk

Premiera płyty „The Plague Within” trochę się przesunęła... Jak będzie brzmieć nowy krążek?

Pozmieniało się. Muzycy z Paradise Lost w 2014 roku zapowiedzieli, że ich nowy album ukaże się już w kwietniu 2015 roku. Niestety, fani będą musieli poczekać na płytę nieco dłużej. Brytyjski zespół wyda swój czternasty studyjny longplay, zatytułowany „The Plague Within”, 1 czerwca 2015 roku.

Wokalista, Nick Holmes, opowiedział jakiego brzmienia możemy się spodziewać po „The Plague Within”.

Tym razem chcieliśmy podejść do nowego albumu nieco inaczej i wrócić do początków naszej działalności. Stworzyliśmy bardzo mroczny, ale melodyjny krążek. Tym razem wiele piosenek ma deathmetalowe elementy. To coś, czego nie robiliśmy od dłuższego czasu w Paradise Lost.

Czekamy zatem ze zniecierpliwieniem. Przypomnijmy, że Paradise Lost został główną gwiazdą Castle Party. Najbliższa edycja imprezy odbędzie się od 16 do 19 lipca 2015 roku na terenie zamku w Bolkowie.

W ramach oczekiwań na płytę i koncert, obejrzyjcie teledysk promujący poprzedni krążek kapeli, „Tragic Idol” z 2012 roku, zatytułowany „Fear of Impending Hell”!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.