Polak stworzył remiks „One More Light” Linkin Park na cześć Benningtona

Aleksandra Degórska
25.07.2017 10:43
Polak stworzył remiks „One More Light” Linkin Park na cześć Benningtona Fot. kadr z wideo

Fan postanowił pożegnać w ten sposób swojego idola, który mocno wpłynął na jego życie. Posłuchajcie tego remiksu, jak również zwróćcie uwagę na wzruszający klip.

Fani Linkin Park nadal nie mogą uwierzyć w to, że nie usłyszą już na żywo Chestera Benningtona. Muzyk popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 w swojej rezydencji w Los Angeles. Siłą rzeczy wiele osób postanowiło sięgnąć tego dnia po nagrania kapeli i tym samym Linkin Park zanotował rekordowy wzrost streamingu albumów.

Jeden z fanów kapeli, Paweł Zwierzchowski z serwisu linkinpark.pl, jakiś czas temu rozpoczął pracę nad remiksem i klipem do utworu z ostatniej płyty „One More Light”. Śmierć jego idola spowodowała, że podjął on decyzję, by projekt stał się muzycznym hołdem dla Benningtona.

Dlatego też Paweł przez dwa dni intensywnie pracował nad remiksem, który od razu zrobił spore wrażenie na fanach Linkin Park. Wzruszające nagranie pokazujące samotność starszej kobiety ma już ponad 200 000 wyświetleń.

Polscy fani wokalisty wpadli również na pomysł, aby złożyć mu hołd podczas 23. Przystanku Woodstock.

Śmierć Chestera Benningtona była dla wszystkim ciosem, z którym ciężko się pogodzić. Rockowe środowisko podzieliło się swoimi przemyśleniami na temat odejścia wokalisty na serwisach społecznościowych.

Również Mike Shinoda udostępnił jedno z pierwszych wspólnych zdjęć z kolegą z kapeli. Fotografia pochodzi z 1997 czy 1998 roku i zrobiono je tuż po tym, jak zespół poprosił Chestera, by dołączył do formacji:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.