Polscy YouTuberzy nagrali cover "Deutschland" Rammsteina

Aleksandra Degórska
12.04.2019 12:16
Rammstein - polski cover Deutschland|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak wypadł cover nowej piosenki Rammsteina "Deutschland" w wykonaniu naszych rodaków.

Fani Rammsteina nadal mówią o nowym singlu kapeli "Deutschland", który pojawił się 28 marca 2019. Teledysk do piosenki narobił sporo zamieszana, bo pokazano w nim w kontrowersyjny sposób historię Niemiec - zarówno czasy średniowiecza, jak również bardziej współczesne wydarzenia. W klipie pojawiły się również sceny nawiązujące do Holocaustu, co oburzyło osoby związane z tragicznymi wydarzeniami.

Polscy YouTuberzy nagrali cover "Deutschland" Rammsteina

Rammstein wie jak wypromować swoją muzykę - kontrowersyjny klip ma już ponad 30 milionów wyświetleń na YouTubie. Nowa piosenka kapeli doczekała się nawet coverów - za "Deutschland" wzięła się m.in. 23-letnia gitarzystka z Niemiec. Również Polacy postanowili nagrać własną wersję utworu.

Przeczytaj także

Polski perkusista Cezary Borawski z kanału CzarolDrumChannel nagrał cover Rammsteina wraz ze swoim bratem, który gra na basie oraz gitarzystą Vovą. Muzycy postanowili nie odbiegać mocno od oryginału. Czy taki cover w wykonaniu YouTuberów przypadnie do gustu fanom Rammsteina? Przekonajcie się na własne uszy:

Przeczytaj także

Rammstein zagra w Polsce w 2019

Zespół ma napięty grafik na 2019 ze względu na koncerty promujące nowy materiał, którego premiera jest zaplanowana na 17 maja 2019. Rammstein wystąpi również w Polsce - koncert grupy odbędzie się 24 lipca 2019 w Chorzowie na Stadionie Śląskim.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.