Polski aktor udawał basistę Kiss w talent show. Posłuchaj coveru "Rock and Roll All Nite"

18.11.2019 12:37
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Jak Robert Koszucki poradził sobie w kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Telewidzowie nadal śledzą losy uczestników talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym gwiazdy wcielają się w zagranicznych oraz polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. W każdym odcinku możemy usłyszeć covery zarówno współczesnych gwiazd pop, jak również muzyków wykonujących rap, disco czy rock. W 11. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło rockowego coveru.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Robert Koszucki jako Gene Simmons [WIDEO]

Robert Koszucki ma już wprawę w graniu rockmanów. W poprzednim odcinku wcielił się w wokalistę Chłopców z Placu Broni, jak również udawał frontmana Depeche Mode. Aktor gra w serialu "Na dobre i złe", jak również ma na swoim koncie wiele ról w spektaklach m.in. w Teatrze 6. piętro czy we wrocławskim Teatrze Capitol. Czy jest jednak na tyle dobrym aktorem, by dać sobie radę z rolą basisty grupy Kiss? Robert Koszucki wykonał cover "Rock and Roll All Nite".

Przeczytaj także

Za tydzień odbędzie się finał programu, podczas którego wystąpią Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska, Adam Strycharczuk i Emilia Komarnicką – Klynstra. Gościnnie w duetach pojawią się Kasia Ptasińska, Ewelina Ruckgaber, Robert Koszucki i Jeremi Sikorski.

Zobacz także: Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm po programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest odpowiedź wokalistki 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.