Polski muzyk nagrał cover „Battle Symphony” Linkin Park w hołdzie Chesterowi Benningtonowi

Maciej Koprowicz
20.07.2018 11:37
Polski muzyk nagrał cover „Battle Symphony” Linkin Park w hołdzie Chesterowi Benningtonowi Fot. kadr z wideo

Projekt Edge Of Possibility Krzysztofa Kesslera w rocznicę śmierci wokalisty Linkin Park opublikował poruszający cover jednego z utworów zespołu.

Trudno w to uwierzyć, ale Chestera Benningtona nie ma z nami już od roku. 20 lipca 2017 wokalista powiesił się w swoim domu w Palos Verdes w Kalifornii. Po jego śmierci ujawniono, że zmagał się z depresją i uzależnieniem od narkotyków. Miał tylko 41 lat.

Dziś przypada zatem pierwsza rocznica tragicznej śmierci Chestera. Fani Linkin Park na całym świecie w tym dniu oddają zmarłemu idolowi rożnego rodzaju hołdy. Oczywiście, nie brakuje także tych muzycznych.

Edge Of The Possibility - cover „Battle Symphony” Linkin Park 

Edge Of The Possibility to działający w Londynie muzyczny projekt polskiego multiinstrumentalisty, kompozytora i producenta, Krzysztofa Kesslera. Wraz ze znajomymi fanami Linkin Park w rocznicę śmierci wokalisty zespołu przygotował cover „Battle Symphony”, pochodzącego z ostatniego albumu Amerykanów, „One More Light” z 2017. W opisie utworu na YouTube czytamy:

20 lipca 2017 wokalista Linkin Park, Chester Bennington odebrał sobie życie po latach zmagań z depresją i uzależnieniem. Dziś, rok później, chcemy uczcić życie legendy, która nigdy nie umrze.

Chester. Dziękujemy za wspaniałą muzykę, wspomnienia, wzruszenia i łzy, jakie wywoływał twój mocny i piękny głos. Nigdy nie zapomnimy o tobie i twoim dziedzictwie. Dziś i każdego innego dnia obiecujemy – będziesz z nas dumny.

Utwór zaśpiewał wokalista Lucas Green. Posłuchajcie:

Jak Wam się podoba to wykonanie?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.