Poniedziałki z Metalliką: Obejrzyj za darmo koncert zespołu z Kopenhagi z 2009 roku

07.04.2020 12:55
Metallica|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Metallica udostępniła kolejny swój koncert na YouTubie. W ten sposób chce pomóc fanom, którzy muszą zostać w domu.

Oglądanie koncertów i słuchanie muzyki ulubionych kapel to bardzo skuteczna metoda na walkę z nudą w domu podczas kwarantanny. Metallica wpadła na ciekawy pomysł, by w każdy poniedziałek udostępniać nagrania ze swoich koncertów. Fani mogą obejrzeć archiwalne nagrania i umilić sobie czas spędzony w czterech ścianach. 

Poniedziałki z Metalliką: Obejrzyj za darmo koncert zespołu z Kopenhagi z 2009 roku

6 kwietnia 2020 Metallica podzieliła się zapisem występu z 22 lipca 2009 roku w Kopenhadze. To kolejne koncertowe wideo po nagraniu z Paryża oraz Irlandii. Obejrzyjcie zatem, jak zespół wypadł w Danii ponad 10 lat temu.

Zobacz także: Legendarny wrestler użył muzyki Metalliki w swoim wejściu do ringu [WIDEO]

 

Wielu artystów nie tylko udostępnia swoje nagrania lub gra koncerty online, ale również wspiera akcje charytatywne, by walczyć z pandemią koronawirusa. Metallica postanowiła na ten cel przekazać 350 tysięcy dolarów. Zespół wsparł 4 organizacje, m.in. bank żywnościowy w USA czy fundację wspomagającą artystów i ekipy koncertowe uderzone przez epidemię. Kapela udostępniając swoje koncerty na YouTubie zbiera datki od widzów, które również zostaną wykorzystane na cele charytatywne. 

Zobacz także: Metallica przekazała 350 tysięcy dolarów na walkę z koronawirusem 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.