Posłuchaj przedpremierowo albumu Rammsteina w kinie! Gdzie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie?

19.04.2022 14:46
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Dzień przed premierą nowej płyty Rammsteina odbędzie się wyjątkowy odsłuch albumu. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Już 29 kwietnia Rammstein wyda swój album "Zeit", ósmy studyjny album. Dzień przed tym wydarzeniem fani kapeli będą mogli usłyszeć nowe kompozycje w kinie podczas wyjątkowego wydarzenia. Sprawdźcie szczegóły!

Polecamy

Posłuchaj przedpremierowo albumu Rammsteina w kinie! Gdzie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie?

Dzień przed ukazaniem się nowego albumu Rammsteina, fani niemieckiego zespołu będą mieli jedyną okazję zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć jedenastu nowych utworów w spektakularnym formacie dźwięku Dolby Atmos w kinach Helios w salach Dream. Zobaczcie zwiastun Rammstein: Zeit - The Atmos Experience:

Wydarzenie odbędzie się w wybranych kinach Helios. Cena biletu w dniu seansu wynosi 32,90 zł, 1-7 dni przed seansem - 29,90 zł, zaś jeśli jeszcze wcześniej kupicie wejściówki, wówczas zapłacicie 25, 90 zł. Do kwoty należy doliczyć 8 złotych do sali Dream.

Polecamy

Album „Zeit”, którego premierę wyznaczono na 29 kwietnia, dostępny będzie w różnych formatach: od standardowego CD w digipaku z 20-stronicową książeczką, przez specjalną edycję CD w 6-panelowym digipaku i 56-stronicową książeczką oraz podwójny 180-gramowy winyl z wielkoformatową 20-stronicową książeczką, po wersje cyfrowe.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.