Posłuchaj utworu Amy Lee z filmu „Voice From The Stone”

Aleksandra Degórska
17.03.2017 20:33
Posłuchaj utworu Amy Lee z filmu „Voice From The Stone” Fot. EMPICS Entertainment / East News

„Speak To Me” to numer zamykający obraz w reżyserii Erika Howella. Posłuchajcie wzruszającej kompozycji wokalistki Evanescence.

Amy Lee już wcześniej zapowiadała, że pracuje nad utworem na potrzeby filmu „Voice From The Stone” udostępniając nagranie ze studia w Skywalker Ranch, w którym usłyszeliśmy fragmenty kompozycji. Mowa o numerze Speak To Me, który w końcu poznaliśmy w całości.

Obraz został wyreżyserowany przez Erica Howella. Akcja thrilleru osadzona jest w latach 50. w Toskanii i w filmie zobaczymy Emilii Clarke znaną z „Gry o Tron”, jak również Marton Csokas, Caterina Murino, Remo Girone, Lisa Gastoni i Edward Dring.

Film opowiada historię pielęgniarki, która stara się pomóc chłopcu. Dziecko przestało mówić po śmierci swojej matki i wraz ze swoim ojcem mieszka w dużej posiadłości, gdzie dręczą go dziwne głosy. Obraz pojawi 24 lipca 2017.

Posłuchajcie, jak brzmi Speak To Me”:

Amy Lee tak opowiedziała o tworzeniu tej ballady:

Jako świeżo upieczona matka bardzo wzięłam sobie do serca ten film. Miałam możliwość pracować z reżyserem Erikiem Howellem i kompozytorem Michaelem Wandmacherem. Obraz bardzo mnie poruszył, po pierwszej rozmowie z Erikiem i Michaelem poczułam napływ inspiracji i od razu zaczęłam komponować.

Sprawdźcie, czy trailer rzeczywiście zwiastuje poruszający film:

Amy będziecie mogli zobaczyć 20 czerwca 2017 na koncercie Evanescence w Warszawie. Zespół pracuje nad nowym materiałem i w oczekiwaniu na album warto przesłuchać kawałek „Love Exists”, który Lee podarowała swoim fanom na walentynki.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.