Posłuchajcie motywu przewodniego z "Avengers" w wersji metalowej

18.04.2019 14:16
Posłuchajcie motywu przewodniego z "Avengers" w wersji metalowej Fot. kadr z wideo

Znany youtuber RichaadEB przygotował cover muzyki z filmu "Avengers" w wersji metalowej, który jest naprawdę dobry. Posłuchajcie efektu działań utalentowanego muzyka.

W kinach już niedługo zadebiutuje długo wyczekiwany sequel "Avengers: Infinity War", który zatytułowany został "Avengers: Endgame". Twórcy podsycają atmosferę dzieląc się z fanami spotami telewizyjnymi, zwiastunami i plakatami promującymi produkcje. Z dużej popularności produkcji korzystają również youtuberzy zajmujący się fanowskimi teoriami i wyłapywaniem easter eggów z kolejnych materiałów zapowiadających "Avengers: Endgame".

Avengers: Endgame - muzyka z filmu w wersji metalowej

Na film czekają jednak również inni artyści - wśród nich znalazł się gitarzysta-youtuber RichaadEB, który przygotował metalowy cover motywu przewodniego z filmów "Avengers". Artysta przygotował go co prawda rok temu z okazji "Avengers: Infinity War", ale produkcja wciąż jest aktualna. Ten sam motyw na pewno usłyszymy w "Avengers: Endgame". Trudno też oczekiwać od Richaada, że przygotuje odświeżoną wersję swojego wideo, skoro pierwowzór jest bardzo dobry. Posłuchajcie zresztą sami:

Ale RichaadEB nie jest jedynym gitarzystą działającym na YouTubie, który przygotował własną wersję motywu muzycznego znanego z serii filmów "Avengers" - tego samego zadania podjął się 331Erock, który przygotował metalowy cover motywu przy okazji premiery "Avengers: Age of Ultron":

Przeczytaj także

W sieci na początku lutego 2019 roku pojawiło się również wideo, które stara się udowodnić, że wspomniany motyw muzyczny z "Avengers" można podłożyć właściwie pod każdą scenę na świecie i nadal będzie pasował. R.E.A.L. Studios na YouTubie przygotowało kompilacje fragmentów znanych produkcji, w których zmieniono ścieżki dźwiękowe. Widzimy m.in. "Terminatora 2", "Overwatch", a także "Elfa". Zobaczcie wideo:

Avengers: Endgame - data premiery

Film "Avengers: Endgame" pojawi się w kinach już 25 kwietnia 2019 roku. Niektóre sieci proponują jednak seansy przedpremierowe już dzień wcześniej, czyli 24 kwietnia. Reżyserami produkcji są bracia Joe i Anthony Russo, a w obsadzie znajdziemy m.in. Roberta Downeya Jr., Chrisa Hemswortha, Chrisa Evansa, Scarlett Johansson i Marka Ruffalo.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.