Powstanie serial o Korze. Kamil Sipowicz wskazał, kto powinien zagrać wokalistkę Maanamu

18.11.2021 13:44
Kora z Maanamu Fot. DAREK REDOS/REPORTER/East News

Właśnie powstaje scenariusz serialu o Korze. Kto powinien zagrać wokalistę Maanamu?

Życie Kory idealnie nadaje się na scenariusz serialu. Ostatnio powstaje coraz więcej produkcji związanych z życiem i karierą polskich gwiazd. Teraz okazuje się, że powstanie serial, który pokaże życie legendarnej wokalistki Maanamu. Jej mąż, Kamil Sipowicz zdradził, kogo widziałby w roli Kory. 

Polecamy

Powstanie serial o Korze. Kamil Sipowiecz wskazał, kto powinien zagrać wokalistkę Maanamu 

Jak podaje ''Super Express'', powstanie serial o Korze i zostanie on zrealizowany przez stację telewizyjną, jednak nie podano żadnych szczegółów. Jak na razie nie wiemy, kiedy miałaby pojawić się ta produkcja, ani kto w niej zagra. Produkcja obecnie pracuje nad scenariuszem oraz szuka aktorki, która mogłaby wcielić się w główną rolę. 

Kamil Sipowicz jednak zdradził gazecie, kto według niego powinien zagrać Korę i nie podał wcale konkretnego nazwiska:

Nie wiem jeszcze, kto mógłby zagrać Korę. Ale według mnie na pewno powinna to być debiutantka.

Polecamy

Czy rzeczywiście debiutantka poradziłaby sobie z rolą Kory? Musimy na razie uzbroić się w cierpliwość, zapewne więcej informacji na temat projektu pojawi się już niebawem. Tymczasem aktorka Magdalena Celmer na swoich social mediach zdradziła, że marzy o roli Kory. Kto wie, może jej marzenie się w końcu spełni.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.