Rammstein kończy miksowanie materiału na nowy album

Aleksandra Degórska
23.01.2019 12:38
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

A co to oznacza? Płyta Rammsteina zbliża się wielkimi krokami!

Fani grupy niecierpliwie zerkają na kalendarz, bo w kwietniu 2019 ma ukazać się nowy album Rammsteina. Poznajemy coraz więcej szczegółów - wiadomo już, że płyta będzie promowana 5 teledyskami, o czym wspomniał w wywiadzie Richard Kruspe i już ruszyły castingi do klipów. Co więcej dowiedzieliśmy się, że miksowanie nowego materiału Rammsteina ruszyło w grudniu 2018. Na tym jednak nie koniec informacji od muzyków - zespół właśnie udostępnił zdjęcia ze studia, które pokazują, że kapela kończy ważny etap prac nad nową płytą.

Rammstein kończy miksowanie materiału na nowy album

Na oficjalnych profilach Rammsteina w social mediach pojawiły się fotografie pokazujące gitarzystę i producenta Ricka Costeya w studiu w Santa Monica w stanie Kalifornia. Muzycy podzielili się wieścią, że kończą już miksowanie materiału na nową płytę. To bardzo dobra informacja dla fanów, którzy niecierpliwie czekają na nowe single niemieckiej formacji.

Nadchodzący materiał stanie się następcą płyty "Liebe Ist Für Alle Da" z 2009 roku, który wskoczył na 13. pozycję listy Billboardu 200. Czas pokaże, czy nowy krążek osiągnie równie dobry wynik.

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019

Zespół zapowiedział stadionową trasę koncertową, w ramach której zagra również w Polsce. Rammstein wystąpi 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Poprzednia wizyta kapeli odbyła się w 2016 roku w ramach festiwalu Capital of Rock we Wrocławiu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.