Rammstein zagra w 2023 roku nie jeden, a DWA koncerty w Polsce! [DATA, MIEJSCE]

09.09.2022 17:17
Rammstein zagra w 2023 roku nie jeden, a DWA koncerty w Polsce! [DATA, MIEJSCE] Fot. Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/EAST NEWS

Zespół ogłosił kolejne stadionowe koncerty - grupa ma wystąpić w Polsce 30 lipca 2023 roku, ale z powodu ogromnego zainteresowania, Rammstein ogłosił jeszcze jeden występ!

Rammstein - grupa zagra nie jeden, a dwa koncerty w Polsce w 2023 roku

Rammstein ogłosił powrót European Stadium Tour w 2023 roku. Niemiecki zespół zagra również w Polsce już 30 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim, a oprócz tego, grupa z powodu ogromnego zainteresowania dodała jeszcze jeden występ w naszym kraju - dzień później zagrają na Śląskim jeszcze raz!

Polecamy

To oznacza więc, że zespół zagra koncerty na Stadionie Śląskim w Chorzowie 30 i 31 lipca 2023 roku. Bilety są już w sprzedaży!

Koncerty Rammsteina to zawsze ogromne show z fajerwerkami - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein. Europejskie "stadiony drżą" i polscy fani ponownie będą mogli to doświadczyć w przyszłym roku. I to dwukrotnie!

Polecamy

Rammstein promuje obecnie album "Zeit". Kapela pracowała przez ostatnie dwa lata. Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence, we Francji.

Tak jak wspomnieliśmy - bilety na koncerty Rammstein w Polsce są już dostępne i dla przypomnienia, zespół zagra 30 i 31 lipca 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.