Rammstein zapowiada 2-godzinny dokument

Magda Słomka
16.09.2015 15:21
Rammstein zapowiada 2-godzinny dokument Fot. kadr z wideo

DVD „Rammstein In Amerika” zawierać będzie zapis koncertu z Nowego Jorku, 20-minutowy film o „Liebe Ist Für Alle Da” i film dokumentalny o zespole. Zobaczcie zapowiedź tego ostatniego!

Dwugodzinny film w reżyserii Hannesa Rossachera ma ujawnić archiwalne, niepublikowane materiały dotyczące zespołu pochodzące nawet sprzed 20 lat. Muzycy osobiście nadzorowali prace nad filmem, dzięki któremu przyjrzymy się historii niemieckiej kapeli od samego początku. Wszystko to dzięki wydawnictwu „Rammstein In Amerika”.

Obraz pokazuje narodziny Rammstein, pierwsze trasy koncertowe po Stanach, współpracę z Davidem Lynchem przy soundtracku do „Zagubionej Autostrady”, a także aresztowanie dwóch członków kapeli w 1999 roku w Massachusetts za „lubieżne zachowanie”.

Dokument zdradza, jak wyglądały kontakty biznesowe z amerykańskim przemysłem muzycznym lat 90. i opisuje wiele innych wydarzeń mających duże znaczenie w karierze Rammstein.

Muzycy udostępnili trailer obrazu, w którym opowiadają m.in. o problemach z językiem angielskim w trakcie pierwszej wizyty w USA. Zobaczymy w nim też, jak artyści jedzą kanapki i... udają kanapki. Jak to wygląda?

Oprócz członków kapeli w filmie nie zabraknie gwiazd, jak m.in. Iggy Pop, Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), Marilyn Manson, Steven Tyler (Aerosmith), Jonathan Davis (Korn), CJ Ramone, Scott Ian (Anthrax) czy Taylor Momsen (The Pretty Reckless).

Koncert m.in. z utworami „Rammlied” i „Ich Tu Dir Weh”, film dokumentalny oraz zapis procesu powstawania albumu „Liebe Ist Für Alle Da” ukaże się 25 września 2015 roku.

Przypominamy okładkę wydawnictwa i spis utworów:

foto: www.rammstein.de Fot. foto: www.rammstein.de

Tracklista:

 1. Rammlied
 2. B********
 3. Waidmanns Heil
 4. Keine Lust
 5. Weisses Fleisch
 6. Feuer Frei!
 7. Wiener Blut
 8. Frühling In Paris
 9. Ich Tu Dir Weh
 10. Du Riechst So Gut
 11. Benzin
 12. Links 2 3 4
 13. Du Hast
 14. Pussy
 15. Sonne
 16. Haifisch
 17. Ich Will
 18. Engel
Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.