Richie Faulkner przeszedł operację serca. Dziewczyna gitarzysty Judas Priest zdradziła, w jakim jest stanie

29.09.2021 12:00
Richie Faulkner z Judas Priest Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Partnerka gitarzysty Judas Priest podziękowała za wsparcie fanów i zdradziła, jak się czuje muzyk po operacji serca.

Judas Priest poinformował swoich fanów o tym, że musi przełożyć koncerty z powodu złego stanu zdrowia gitarzysty. Richie Faulkner trafił do szpitala z powodu problemu z sercem. Teraz jego dziewczyna zdradziła więcej szczegółów w tej sprawie.

Polecamy

Richie Faulkner przeszedł operację serca. Dziewczyna gitarzysty Judas Priest zdradziła, w jakim jest stanie

Informacja o problemach zdrowotnych gitarzysty Judas Priest mocno zaniepokoiła fanów zespołu, którzy chcieli się dowiedzieć, w jakim stanie jest muzyk. Fanów uspokoiła dziewczyna Faulknera, Mariah Lynch, która w social mediach zdradziła, że gitarzysta przeszedł operację serca i jego stan jest stabilny:

Dziękuję za wszystkie wiadomości (...). Richie przeszedł pilną operację serca, jego stan jest stabilny i teraz odpoczywa. Jeżeli go znacie to wiecie, że jest twardy i silny.

fb

Judas Priest obiecał, że będzie informować o stanie zdrowia gitarzysty oraz o nowych datach koncertów, które zostały na razie odwołane. Polscy fani zespołu będą mogli zobaczyć kapelę w przyszłym roku - Judas Priest zagra na Mystic Festival 2022 w Gdańsku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.