Rob Zombie poleca 5 horrorów na tegoroczne Halloween

Sergiusz Kurczuk
10.10.2018 15:19
Rob Zombie poleca 5 horrorów na tegoroczne Halloween Fot. Dimension Films/Courtesy Everett Collection/East News

O dziwo nie są to horrory stworzone przez Roba Zombie!

Zbliża się Halloween, a więc idealna okazja, by oddać się całonocnemu oglądaniu filmów grozy. Można oczywiście wybrać się do kina na przerażające nowości, ale nie wszystkim do gustu przypadają nowoczesne horrory. Zresztą w święto duchów warto zapoznać się z klasyką. Jeśli nie macie pomysłu, co obejrzeć w tegoroczne Halloween, warto poradzić się eksperta. Jednym z nich jest muzyk i filmowiec znany jako Rob Zombie

Halloween 2018 - które horrory obejrzeć?

Nie trzeba być fanem twórczości Roba Zombie, żeby domyślić się, jakie klimaty odpowiadają temu twórcy. Jest to dość oczywiste, biorąc pod uwagę jego oryginalny pseudonim artystyczny. Na Instagramie Zombie pojawiła się lista filmów, które obejrzy wraz z żoną w nocy z 31 października na 1 listopada. Możecie pójść w jego ślady i włączyć sobie klasykę gatunku. 

Nic nie ma jednak za darmo. Zombie w swoim poście zamieścił kadry z filmów. Nie podał jednak ich tytułów, co potraktował jako swego rodzaju zagadkę dla swoich followersów. Fani kina grozy na pewno znają te produkcje. Jeśli jednak nimi nie jesteście, pomożemy Wam. Oto lista horrorów, które Rob Zombie zamierza obejrzeć podczas tegorocznego Halloween:

  • „Szaleńcy” (1973)
  • „Season of the Witch” (1972)
  • „The Return of the Vampire” (1943)
  • „Fear in the Night” (1972)
  • „The Creature Walks Among Us” (1956)

Jako bonus Zombie dodał zdjęcie z serialu „Night Gallery”, a konkretnie odcinka zatytułowanego „Hell’s Bells”. To już nie pierwsza tego typu lista stworzona przez Roba Zombie

Obecnie Zombie pracuje nad horrorem „3 From Hell”, czyli drugim sequelem „Bękartów diabła”. Jakiś czas temu stworzył dwie części remake'u „Halloween”. Nie cieszyły się jednak zbyt dużym uznaniem widzów. Bezpośrednia kontynuacja oryginalnego filmu trafi do kin pod koniec października 2018 roku. Zombie pracuje również nad materiałem na nowy album, który ukaże się w 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.