Rob Zombie chce wydać nowy album w 2019 roku

Aleksandra Degórska
15.05.2018 14:21
Rob Zombie|undefined Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Wszystko wskazuje na to, że Rob Zombie zaprezentuje nową muzykę już na początku 2019 roku.

Ostatnio o tym artyście pojawiało się sporo informacji dotyczących jego reżyserskich poczynań - m.in. pracy nad sequelem „Bękartów diabła”. Jeżeli natomiast chodzi o muzyczne plany to dotychczas było dosyć cicho na ten temat.

Rob Zombie wydał „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser” 29 kwietnia 2016 roku. 6. studyjny krążek powstał przy współpracy z gitarzystą Johnem 5, basistą Piggym D i perkusistą Gingerem Fishem.

Rob Zombie - kiedy nowa płyta?

Jeszcze latem 2017 Rob Zombie zajął się pracą nad kolejnym materiałem i podczas ostatniego wywiadu z SiriusXM muzyk wyznał, że album zbliża się dużymi krokami:

W zasadzie płytę zakończyliśmy przed tym, jak się wziąłem za film. Na razie nie zajęliśmy się mixem i końcowy etap nie jest zamknięty, ale poszliśmy daleko do przodu... W czerwcu 2018 zajmiemy się miksowaniem, będzie to tuż przed trasą z Marilynem Mansonem. Liczę na to, że uda się to skończyć, potem trasa, powrót i film.

Wszystko zatem wskazuje, że w 2019 roku na sklepowych półkach znajdziemy nowy album:

Płyta i film pojawią się prawdopodobnie w tym samym czasie na początku przyszłego roku. Nadal istotne dla mnie jest tworzenie nowej muzyki z moim zespołem.

„3 From Hell” - Danny Trejo w obsadzie filmu

W 3. serii o szaleńczej rodzince Firefly'ów zobaczymy Billa Moseleya, Sheri Moon Zombie oraz Siga Haiga. Fani poprzedniego filmu pamiętają, że aktor Danny Trejo, znany między innymi z serii „Maczeta”, występował u Zombie w roli Rondo i ponownie pojawi się w tej roli. Film „3 From Hell” powoli nabiera kształtów, ale dokładna data na razie nie jest znana. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.