„Rodzina Osbourne’ów” powróci po 13 latach jako podcast

Maciej Koprowicz
23.02.2018 12:36
„Rodzina Osbourne’ów” powróci po 13 latach jako podcast Fot. Splash News/EAST NEWS

Po latach znów będziemy mogli podglądać szaloną familię frontmana Black Sabbath. Jak zmienili się Ozzy, Sharon, Kelly i Jack?

Ozzy Osbourne powoli kończy muzyczną karierę. Książę Ciemności zapowiedział, że jego trasa koncertowa Farewell World Tour, która 26 czerwca 2018 obejmie także Kraków, będzie ostatnią. Nie znaczy to jednak, że wokalista przechodzi na emeryturę – wciąż zamierza sporadycznie koncertować, ale siłą rzeczy częściej będzie bywał w domu.

Domowe życie Ozzy’ego i jego bliskich – żony Sharon, syna Jacka i córki Kelly - przez trzy lata można było śledzić w telewizji MTV. Od 2002 do 2005 emitowano tam kultowy reality show „Rodzina Osbourne’ów”.

Wielu dzisiejszych trzydziestolatków z pewnością wspomina ten show z rozrzewnieniem. Obfitował on w zabawne, choć, co tu kryć, często żenujące sytuacje z życia „typowej rodziny gwiazdy rocka”. Dzięki programowi żona i dzieci Ozzy’ego zyskali status celebrytów, a niejeden fan Black Sabbath odkrył wówczas nieco inne oblicze swojego idola.

Magazyn „The Hollywood Reporter” poinformował, że po 13 latach „The Osbournes” powróci w formie internetowego podcastu. Docelowo liczyć ma 10 odcinków, prezentowanych co tydzień w każdy poniedziałek od 5 marca 2018. Obok całej czwórki Osbourne’ów gościnnie pojawić się mają także aktorka i komik Sheryl Underwood, wokalistka Carnie Wilson i producent oryginalnej „Rodziny Osbourne’ów”, Greg Johnston.

Czekacie na nowe przygody „Rodziny Osbourne'ów”?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.