Sabaton: "Jesteśmy zmęczeni tą sytuacją tak, jak wszyscy" [WYWIAD]

08.09.2021 11:53
Sabaton: "Jesteśmy zmęczeni tą sytuacją tak, jak wszyscy" [WYWIAD] Fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/East News

Sabaton niedawno podjął kolejną współpracę z World of Tanks i z tej okazji mieliśmy możliwość przeprowadzenia krótkiego wywiadu z członkami zespołu. Zobaczcie wideo poniżej.

Jesteśmy zmęczeni tą sytuacją tak, jak wszyscy - Sabaton

Najnowsza współpraca pomiędzy grupą metalową Sabaton i grą World of Tanks weszła na zupełnie nowy poziom. Z tej okazji twórcy gry prezentują nowy teledysk, który stworzyli wspólnie do premierowej piosenki "Steel Commanders". Ten utwór opowiadający o potędze i historii czołgów na pewno zagości na playlistach wielu miłośników pancernych bitew. 

Polecamy

Z tej okazji mieliśmy możliwość zadać kilka pytań panom z Sabaton, pytając się o kulisy ich współpracy z Wargaming, jak radzili sobie mentalnie z pandemią, a także zapytaliśmy tak profilaktycznie o plany na przyszłość - a konkretnie o nową muzykę. 

Efekty tej krótkiej rozmowy możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Poza teledyskiem i nową piosenką, członkowie zespołu Sabaton występują w samej grze jako gwiazdy nowego wydarzenia - "Duch Wojny". Czołgiści World of Tanks będą mierzyć się z wyzwaniami, aby zdobyć ostateczną nagrodę - czołg premium IX poziomu Strv K. Uważni widzowie dostrzegą go w teledysku, a pojazd zawiera załogę złożoną z członków zespołu Sabaton.

Przypominamy, że szwedzka grupa wystąpi 4 kwietnia 2022 roku w TAURON Arenie Kraków, wraz z mongolską formacją The HU oraz fińską grupą Lordi. Bilety na koncert w Krakowie w cenie od 179 zł są już dostępne w sprzedaży.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.