Sabaton ponownie podjął współpracę z World of Tanks! Zobaczcie nowy teledysk

25.08.2021 14:49
Sabaton ponownie podjął współpracę z World of Tanks! Zobaczcie nowy teledysk Fot. materiały prasowe/Wargaming

Muzycy ze Szwecji mają własny czołg w grze, który każdy będzie mógł zdobyć w specjalnym wydarzeniu. Szczegóły eventu i nowy klip zobaczycie poniżej.

Sabaton z nowym klipem i współpracą z World of Tanks

Najnowsza współpraca pomiędzy grupą metalową Sabaton i grą World of Tanks weszła na zupełnie nowy poziom. Z tej okazji twórcy gry prezentują nowy teledysk, który stworzyli wspólnie do premierowej piosenki "Steel Commanders". Ten utwór opowiadający o potędze i historii czołgów na pewno zagości na playlistach wielu miłośników pancernych bitew. 

Polecamy

W teledysku występuje gościnnie Tina Guo, popularna wiolonczelistka, nominowana do nagrody GRAMMY, która współpracowała wielokrotnie m.in. z Hansem Zimmerem. Ponadto, grupa Sabaton przewodzi wielkiemu wydarzeniu w grze, w którym nagrodą za ukończenie jest pierwszy w historii czołg premium IX poziomu! 

Poniżej zobaczycie nowe wideo grupy Sabaton:

Jak mówi Joakim Brodén, wokalista Sabaton:

To wspaniałe doświadczenie współpracować z World of Tanks i Wargamingiem nad tym olbrzymim projektem. Razem stworzyliśmy epicki teledysk do "Steel Commanders" i jest to idealny start tej wielkiej współpracy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego wydarzenia w grze, w którym po raz pierwszy w historii gry występuje czołg premium IX poziomu jako nagroda główna, a my jako członkowie załogi!

Poza teledyskiem i nową piosenką, członkowie zespołu Sabaton występują w samej grze jako gwiazdy nowego wydarzenia - "Duch Wojny". Czołgiści World of Tanks będą mierzyć się z wyzwaniami, aby zdobyć ostateczną nagrodę - czołg premium IX poziomu Strv K. Uważni widzowie dostrzegą go w teledysku, a pojazd zawiera załogę złożoną z członków zespołu Sabaton!

Głosu w grze użyczył wokalista Joakim Brodén. Z czołgiem wiąże się wiele smaczków do odkrycia, a po jego zdobyciu będzie można powalczyć o unikatowy styl 3D "Duch Wojny".

Polecamy

Współpracę z zespołem pochwalił Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks:

Świetnie się współpracowało z Sabatonem i naprawdę cieszy nas, że są z nami w tym unikatowym projekcie. Nasi gracze kochają ich muzykę i doskonale uzupełniamy się w miłości do historii militariów. Mamy nadzieję, że nowa piosenka zainspiruje czołgistów do jeszcze lepszej gry po kolejne zwycięstwa.

Nawet jeśli graczom nie uda się przejść całego maratonu, za każdy ukończony etap dostaną 10% zniżki na ewentualny zakup czołgu i stylu 3D. Strv K ma ponadto własną ścieżkę dźwiękową od Sabatonu oraz pozwoli na zdobywanie obligacji w bitwach losowych. Wydarzenie "Duch Wojny" startuje 27 sierpnia i trwać będzie do 6 września.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne jest na stronie głównej World of Tanks pod adresem https://worldoftanks.eu/pl/  

Przypominamy, że szwedzka grupa wystąpi 4 kwietnia 2022 roku w TAURON Arenie Kraków, wraz z mongolską formacją The HU oraz fińską grupą Lordi. Bilety na koncert w Krakowie w cenie od 179 zł są już dostępne w sprzedaży.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.