Sara James nie wygrała amerykańskiej edycji "Mam Talent". Internauci chcą bojkotować program: "Straciliście widza"

15.09.2022 12:42
Sara James Fot. Everett Collection/East News

Poznaliśmy wyniki kolejnej edycji "Mam talent". Wielu internautów nie jest zadowolonych z tego, jak amerykańscy widzowie ocenili Sarę James. 

W końcu poznaliśmy wyniki amerykańskiej edycji "Mam Talent", gdzie w finale wystąpiła polska wokalistka, Sara James. Dziewczyna oczarowała widzów oraz jurorów, ale ostatecznie w wyniku głosowania nie dostała się nawet do finałowej piątki. Wielu internautów jest zawiedzionych wynikami konkursu i zapowiada bojkot programu.

Polecamy

Sara James nie wygrała amerykańskiej edycji "Mam Talent". Internauci chcą bojkotować program: "Straciliście widza"

W finale Sara James wykonała cover Kate Bush "Running up to that Hill" i otrzymała owacje na stojąco. Również internauci pod nagraniem z występem nastolatki bardzo chwalili jej wokal i wiele osób stwierdziło, że to właśnie Sara James powinna wygrać. Ostatecznie widzowie zdecydowali inaczej - 14-latka nie dostała się nawet do finałowej piątki, zajęła 6. miejsce. W sieci zawrzało, bo Sara była jedną z faworytek amerykańskiego talent show. 

W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze sugerujące, by bojkotować program:

Przykro mi, ale Sara absolutnie zasłużyła na miejsce w pierwszej piątce. Jej głos jest niesamowity. Ona już brzmi i występuje jak zawodowiec. Jestem rozczarowana.

Właśnie straciliście widza. Sara powinna wygrać. Już nie oglądam AGT.

Zobaczcie również występ Sary James z Black Eyed Peas w finale amerykańskiego "Mam Talent":

Przypomnijmy, że 14-latka wcześniej wygrała 4. edycję The Voice Kids oraz zajęła 2. miejsce na Eurowizji dla Dzieci. Sara James nie tylko w zawrotnym tempie rozwija swoją karierę na rodzimym rynku muzycznym, ale zaczyna także coraz śmielej wkraczać na międzynarodową arenę.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.