Sepultura zachodzi za skórę

Robert Skowronski
11.06.2015 08:50
Sepultura zachodzi za skórę Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Singiel na 30-lecie istnienia zespołu ujrzał światło dzienne. Znalazły się na nim dwa utwory - jednym z nich jest premierowy „Under My Skin”. Posłuchajcie!

Poligrafia płyty przedstawia tatuaże fanów Sepultury z całego świata. Podobnie jest z teledyskiem do utworu. Stanowi on pokaz slajdów, na których znalazły się fotografie różnych części ciała wielbicieli zespołu ozdobionych logo bądź nazwą grupy. A oto, jak brzmi nowa kompozycja.

Wydawnictwo „Sepultura Under My Skin” zawiera jeszcze jednen utwór - jest nim koncertowa wersja „Kairos”. Oryginalnie numer ukazał się na dwunastym albumie brazylijskich metalowców.

Nowy singiel został wydany w limitowanej ilości. Do sprzedaży trafiło zaledwie 600 kopii. Po 200 na czarny, żółty i zielony winyl. Chętni do zakupu powinni odwiedzić stronę nuclearblast.de, gdzie można dostać „Sepultura Under My Skin” w cenach od 7,99 - 9,99 euro. Przypominamy jak wygląda okładka singla:

Sepultura-under-my-skin

Z okazji swojego 30-lecia członkowie Sepultury odbyli niedawno trasę po Rosji, gdzie powstał 18 minutowy dokument upamiętniający to wydarzenie. Ostatni album grupy nosi tytuł „The Mediator Between Head and Hands Must Be the Heart” i jest inspirowany niemym filmem Fritza Langa z 1927 roku „Metropolis”.

Czy Wy też macie tatuaże z logo lub nazwą ulubionego zespołu?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.