Serj Tankian ma koronawirusa: "Jestem szczęśliwy, że się zaszczepiłem"

25.10.2021 18:55
System of a Down Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista System of a Down napisał krótki wpis na swoich social mediach opisując, jak się czuje. Przyznał, że warto było się zaszczepić. 

Kilka dni temu Serj Tankian poinformował, że ma koronawirusa i z tego powodu System of a Down jest zmuszony przełożyć koncerty w Los Angeles na luty 2022. Wokalista zespołu był zaskoczony, że złapał koronawirusa, chociaż się zaszczepił i bardzo na siebie uważał. Teraz zdradził, w jakim jest stanie i wyznał fanom, że decyzja o szczepieniu była bardzo słuszna. 

Polecamy

Serj Tankian ma koronawirusa: "Jestem szczęśliwy, że się zaszczepiłem"

Wokalista SOAD wrzucił na swoje social media zdjęcie halloweenowych dekoracji pisząc, że z powodu koronawirusa musiał przełożyć przyjęcie urodzinowe syna i koncerty. Jest bardzo wdzięczny za wsparcie i opisał swój stan:

Mam się dobrze i liczę na to, że wkrótce ustąpią wszystkie objawy. Sądzę, że szczepienie pomogło zminimalizować moje objawy i cierpienie. W naszym społeczeństwie wiele osób ma opory przed szczepieniem. Rozumiem to i nie zamierzam zajmować stanowiska w tej sprawie. Każda sytuacja medyczna wymaga odpowiedniego przeanalizowani płci, wieku, historii medycznej i chorób pacjenta. Nie inaczej powinno być w kwestii szczepionek, a ich skutki uboczne powinny być brane pod uwagę. Przemysł medyczny nie może podchodzić do wszystkich tak samo. To nieodpowiedzialne. Mimo to, jestem szczęśliwy, że wraz z rodzicami jesteśmy szczepieni. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie.

Przeczytajcie cały wpis Serja Tankiana:

Miejmy nadzieję, że wokalista SOAD szybko wróci do zdrowia i zespół pojawi się na scenie. Tym bardziej, że podczas jednego z ostatnich koncertów zespół zagrał pierwszy raz na żywo nowe piosenki - "Protect The Land" oraz "Genocidal Humanoidz". Czy to zapowiedź nowej płyty? Oby!

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.