Serj Tankian ma koronawirusa. W jakim stanie jest wokalista System of a Down?

22.10.2021 13:01
Serj Tankian Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

System of a Down przeniósł koncerty na przyszły rok z powodu wykrycia koronawirusa u Serja Tankiana.

Niestety System of a Down jest zmuszony przenieść swoje koncerty z powodu koronawirusa u wokalisty. Serj Tankian poinformował swoich fanów o chorobie i wyznał, że jest niezwykle zawiedziony, że nie będzie mógł pojawić się na scenie 23 i 24 października w Los Angeles.

Polecamy

Serj Tankian ma koronawirusa. W jakim stanie jest wokalista System of a Down?

Koncerty w Los Angeles zostały przeniesione na luty 2022. We wpisie Serja Tankiana w social mediach możemy przeczytać:

Po 3 świetnych koncertach, wróciłem do Los Angeles z symptomami grypy. Jestem w szoku, że to Covid, bo nie dość, że jestem zaszczepiony, to też bardzo ostrożny. Jest mi bardzo przykro, że znowu koncerty zostaną przełożone, szczególnie przykro mi wobec osób, które musiały tutaj przyjechać. 

System of a Down w oświadczeniu również przeprosił fanów za odwołanie na ostatnią chwilę trasy. Jednak zdrowie zespołu, załogi i fanów jest dla kapeli najważniejsze. Nie zdradzono, w jakim jest stanie Serj Tankian, ale miejmy nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia. 

Podczas jednego z ostatnich koncertów System of a Down zagrał pierwszy raz na żywo nowe piosenki - "Protect The Land" oraz "Genocidal Humanoidz", które są odpowiedzią na wojnę między Armenią a Azerbejdżanem. Czy to zapowiedź nowej płyty? Na razie tego nie wiadomo. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.