Serj Tankian skomentował prezydenturę Trumpa: "nigdy nie widziałem kogoś tak beznadziejnego w swojej pracy"

21.01.2021 12:34
Serj Tankian skomentował prezydenturę Trumpa: "nigdy nie widziałem kogoś tak beznadziejnego w swojej pracy" Fot. agestock/East News

Serj Tankian nigdy nie krył swoich poglądów politycznych i niechęci do byłego już prezydenta Trumpa. Artysta podsumował ostatnie 4 lata pod przywództwem miliardera.

Serj Tankian krytycznie o prezydenturze Trumpa

Wokalista System of a Down miał wyjątkowo krytyczne słowa dla byłego już prezydenta Donalda Trumpa. Jego administracja podpisała porozumienie z Turcją, które według Tankiana kompletnie pomija dziedzictwo kulturowe Armenii. Artysta napisał krótko, że w życiu nie widział "prezydenta, który tak bardzo ssał fiu*a".

Polecamy

Wokalista i jego koledzy z zespołu System of a Down od lat wspierali Armenię, z której pochodzą ich przodkowie. Panowie wydali nawet dwa utwory (pierwsze od 15 lat), które miały na celu szerzenie wiedzy i zdobywania pieniędzy dla kraju oraz dla Górskiego Karabachu, który został zaatakowany przez Azerbejdżan i Turcję.

Tankian opublikował na Facebooku post z Armeńskiej Komisji Narodowej w USA, która napisała:

Administracja Trumpa podpisała tragiczne dwustronne porozumienie z Turcją, które daje jej prawa do szerokiej religijno-kulturalnej spuścizny ludów zamieszkujących tamte tereny i innych mniejszości.
Polecamy

Wokalista dodał od siebie:

Dzięki Trump. W ostatnim momencie postanowiłeś dać Turcji panowanie nad spuścizną kulturową moich ludzi, ich starożytnymi kościołami i kamiennymi krzyżami. Jako nagroda za to, że próbowali nas wymordować. Nigdy nie widziałem prezydenta, który tak bardzo ssał fiu*a. 

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny post Tankiana:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.