Slayer opublikował fragment pożegnalnego wydawnictwa [WIDEO]

26.09.2019 10:25
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Z okazji zakończenia kariery, Slayer przygotował dla fanów niespodziankę. Zobacz zapowiedź "The Repentless Killogy".

Po niemal 40-letniej karierze i 12 albumach studyjnych na koncie, grupa Slayer zdecydowała się na zakończenie działalności. Muzycy zagrali obszerną trasę koncertową aby pożegnać się z zaskoczonymi decyzją fanami. W ramach tournee legenda thrash metalu pojawiła się w Polsce aż dwa razy. Slayer pożegnał się z wielbicielami z naszego kraju w Łodzi, a potem w Gliwicach.

Slayer zapowiada "The Relentless Killogy"

Członkowie Wielkiej Czwórki thrash metalu uznali, że przygotują dla fanów jeszcze jedną pożegnalną niespodziankę. Muzycy wkrótce wydadzą płytę z kultowymi kompozycjami zespołu.

Wydawnictwo zatytułowane "The Repentless Killogy" ujrzy światło dzienne już 8 listopada 2019 roku i będzie składać się z kompilacji teledysków, które powstały do utworów z ostatniego studyjnego albumu grupy "Repentless”. Oprócz tego w materiale znajdziemy też zapis koncertu z 5 sierpnia 2017 roku, który odbył się w The Forum w Inglewood w Kalifornii. Wydawnictwo będzie zawierało 21 utworów w tym "South of Heaven,” “War Ensemble,” “Mandatory Suicide,” “Dead Skin Mask,” “Raining Blood,” czy “Angel of Death" zarejestrowanych podczas wspomnianego koncertu. W sieci pojawiła się zapowiedź płyt.

Przeczytaj także

Ostatni materiał Slayera promuje nagranie z Kalifornii, na którym muzycy wykonali "Repentless". Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Za reżyserię części materiału odpowiada Wayne Isham, który pracował również z Metallicą, Foo Fighters oraz Michaelem Jacksonem. W tworzeniu materiału brał udział także BJ McDonnel, autor klipów "You Against You" czy "Pride in Prejudice". Okładkę wydawnictwa zaprojektował brazylijski artysta Marcelo Vasco:

image001 Fot. materiały prasowe

Grupa Slayer rozpocznie ostatni etap finalnej trasy "The Final Campaign" już 2 listopada 2019 roku. Ostatni koncert muzycy zagrają w Los Angeles miesiąc później - 30 listopada.

Zobacz też: Fan metalu stawił czoła huraganowi z flagą USA w dłoni przy muzyce Slayera

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.