Fan metalu stawił czoła huraganowi z flagą USA w dłoni przy muzyce Slayera [WIDEO]

10.09.2019 13:43
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wierny słuchacz Slayera ze Stanów postanowił zmierzyć się z huraganem Dorianem przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Nakręcił wideo ze swoich wyczynów.

Jak przekonaliśmy się już wielokrotnie, wierni fani Slayera są zdolni do wszystkiego. Jeden z nich np. dopłynął na koncert ulubieńców wpław i został uhonorowany na specjalnej puszcze piwa Budweiser. Tym razem jeden ze słuchaczy członków Wielkiej Czwórki thrash metalu postanowił stawić czoła huraganowi z muzyką Slayera w tle. 

Fan Slayera kontra huragan Dorian [WIDEO]

Lane Pittman zasłynął ze swojego odważnego hobby, którym dzieli się na YouTubie. Mężczyzna kręci krótkie filmy podczas huraganów. Zdarza się nawet, że Pittman występuje w niebezpiecznej scenerii w samej bieliźnie. Zawsze jednak dumnie dzierży w dłoni flagę USA.

Przeczytaj także

Ameykanin zainteresował swoją działalnością internetowych widzów w 2016 roku. Wówczas do sieci trafiło wideo, na którym uprawia headbanging, podczas gdy wszyscy chronią się i uciekają przed niebezpiecznym huraganem. 

Tym razem półnagi Pittman wymachuje flagą Stanów Zdjednoczonych stojąc na dachu. W tle słyszymy utwór Slayera, a wokół mężczyzny szaleje huragan. Fan grupy postanowił wykorzystać popularność swoich filmów i wraz z publikacją filmu, ogłosił zbiórkę pieniędzy na poszkodowanych przez huragan Dorian, który przeszedł przez kraj i dokonał wielu zniszczeń. 

Zobacz też: Fani Slayera rywalizują w "Screaming Slayer Challenge" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.