Slipknot oficjalnie zdradził, kim jest "Tortilla Man" [ZDJĘCIE]

17.03.2022 15:10
Slipknot Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, kim jest muzyk, który gra na perkusjonaliach w Slipknocie od 2019 roku.

Slipknot oficjalnie potwierdził, kim jest "Tortilla Man" podczas Q&A dotyczącego nadchodzącej edycji Knotfest. Chociaż wielu fanów wiedziało już, kto się kryje pod maską, dopiero teraz sam zainteresowany przedstawił się wielbicielom kapeli. 

Polecamy

Slipknot oficjalnie zdradził, kim jest "Tortilla Man" [ZDJĘCIE]

W marcu 2019 roku Slipknot poinformował, że rozstaje się z Chrisem Fehnem. Muzyk oskarżył zespół o oszustwa finansowe i zarzucił Shawnowi Crahanowi oraz Corey'owi Taylorowi ukrywanie źródeł dochodów, jak również niesprawiedliwe dzielenie pieniędzy z tras koncertowych i merchu.

Gdy Slipknot ogłosił, że w maju 2019 roku ukaże się album "We Are Not Your Kind" na zdjęciu prasowym pojawiło się 9 członków - fani zaczęli spekulować kim jest nowy członek kapeli, który dostał ksywkę "Tortilla Man" ze względu na swoją maskę.

W lutym 2020 w sieci pojawiło się zdjęcie zespołu, na którym muzycy nie mieli masek. Wówczas fani domyślili się kto gra w zespole i mieli rację - Slipknot potwierdził, że Michael Pfaff to "Tortilla Man". Muzyk grał w Dirty Little Rabbits z Shawnem Crahanem.

Tymczasem Slipknot szykuje się do wydania nowej płyty, jednak nie podano żadnych szczegółów. Dotychczas poznaliśmy singiel "The Chapeltown Rag", do którego udostępniono oficjalny, koncertowy klip.

Polecamy

Slipknot wystąpi w Polsce w 2022

Z powodu pandemii koronawirusa zespół musiał przełożyć swoje koncerty na 2022 roku. 7 sierpnia 2022 Slipknot zagra w Ergo Arenie w Trójmieście. Na koncercie powinniśmy usłyszeć już nowe utwory kapeli.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.