Snoop Dogg „Gin and Juice” w metalowej wersji

Małgorzata Wierzejewska
29.07.2015 16:34
Snoop Dogg „Gin and Juice” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Leo Moracchioli nagrał cover jednego z singli promujących debiut rapera, wydaną w 1993 roku płytę „Doggystyle”. Zobaczcie, jak brzmi Snoop Dogg na ostro!

Mieliśmy już okazję usłyszeć metalowe odsłony „Pocker Face” Lady Gagi, „Chandelier” Sii, czy „Like A Virgin” Madonny. Jednak tym ostrym coverem Leo Moracchioli pokazał, że nawet rap mu nie straszny.

Nie wątpimy oczywiście w muzyczne zdolności Snoop Dogga, jednak to, co pokazał YouTuber zdecydowanie przebiło jego wersję.

Chyba nie tylko my mamy wrażenie, że z każdym coverem jest coraz lepiej. Pod wideo pojawiło się mnóstwo bardzo pochlebnych dla Leo komentarzy. Na przykład taki:

Słuchałem wszystkich twoich metalowych i akustycznych coverów. Niektóre były lepsze, niektóre gorsze, ale ten to dzieło sztuki! To moja opinia. O wiele lepszy niż oryginał, nie spodziewałem się, że metalowa wersja zrobi temu kawałkowi tak dobrze. Dobra robota!

Dla wszystkich tych, którzy rap omijają szerokim łukiem, a pewnie jest Was tu sporo, mamy małą ściągawkę. A nuż się przyda ;) „Gin and Juice” w latach 90. był jednym z najbardziej utytułowanych rapowych utworów. 

W 1995 roku został nominowany do nagrody Grammy w kategorii „Best Rap Solo Performance”. Ostatecznie przegrał jednak z hitem Queen Latifah „U.N.I.T.Y”.

Co ciekawe okazuje się, że Snoop Dogg także popełnił kiedyś metalowy cover. Raper zmierzył się z „Sad But True” zespołu Metallica.

Jak Wam się podoba „Gin and Juice” w wersji, jaką zaproponował Leo Moracchioli?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.