Steel Panther chce, żeby to fani wybrali ich nowego basistę (albo basistkę). Pomożecie?

02.12.2021 14:02
Steel Panther chce, żeby to fani wybrali ich nowego basistę (albo basistkę). Pomożecie? Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Świat rocka zadrżał, kiedy okazało się, że Lexxi Foxx odchodzi z zespołu Steel Panther. Teraz grupa potrzebuje pomocy w znalezieniu nowego muzyka.

Steel Panther chce pomocy w wyborze nowego basisty

Wokalista Michael Starr, gitarzysta Satchel oraz perkusista Stix Zadinia oglądali ponad 1669 zgłoszeń "matrymonialnych" i teraz proszą fanów o to, by pomogli wybrać tego jednego wybrańca, który podbije serca słuchaczy i słuchaczek. Kandydatów zostało 32, a teraz zespół rozpisał turniejową drabinkę, która ma pomóc w wybraniu basisty. 

Polecamy

Na razie potwierdzono, że Rikki Dazzle i Rikki Thrash trafili do finałowej 32 i wystąpią z zespołem podczas grudniowych koncertów Steel Panther. Jak czytamy w oświadczeniu zespołu:

Mamy już dwóch finalistów, jeszcze ośmiu do wybrania. Teraz potrzebujemy waszej pomocy! Witajcie w turnieju "The Road to the Road". Z ponad 1669 zgłoszeń wybraliśmy 32 najlepszych kandydatów i potrzebujemy WAS do tego, by zmniejszyć to grono do 10 muzyków. Codziennie do 24 grudnia będziecie mogli głosować na najlepszych basistów. Nagrania zobaczycie na naszej stronie. Niech turniej się rozpoczyna!

Steel Panther pojawią się niedługo w Las Vegas, Louisville, Columbus, Indianapolis, Indiana, Missouri, Colorado i Tempe. Zespół powita Nowy Rok w Suquamish, w stanie Washington. Niedługo dowiemy się również, kto dołączy do grupy na stałe. 

Polecamy

Kilka miesięcy temu Steel Panther opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnił, dlaczego Lexxi Foxx nie będzie się już udzielać w zespole:

Wielka pandemia 2020-2037 dotknęła nas wszystkich. Dla niektórych pojawiły się nowe szanse i możliwość szukania prawdziwego powołania. Tak wygląda historia Lexxiego, założył własny biznes "Sexy Lexxi's Prettiest Pets", żeby w czasie lockdownu uzbierać pieniądze na botoks. Jednak zdarzyło się coś niesamowitego - zdał sobie sprawę, że woli upiększać zwierzęta niż samego siebie.

W oświadczeniu dalej czytamy, że Lexxi odstawił w końcu swoje lusterko i skupił się na nowej pasji - sprawianiu, że brzydkie psy stawały się piękne. Szczytny cel. Zespołowi życzymy powodzenia w znalezieniu jego zastępstwa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.