Steel Panther szuka gitarzysty. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać się do zespołu?

13.08.2019 08:02
Steel Panther |undefined Fot. . shutterstock.com

Steel Panther szuka gitarzysty. Wystarczy spełnić kilka warunków, żeby stać się jednym z członków zespołu. 

Steel Panther to glam rockowy zespół, który prezentuje humorystyczne teksty piosenek, a swoim wyglądem nawiązuje do zespołów z lat 80.. Kapela już 27 września 2019 roku wyda swoją najnowszą płytę. "Heavy Metal Rules" będzie już czwartym albumem studyjnym. Zespół powstał w 2000 roku, a w jego skład wchodzą Michael Starr, Satchel, Lexxi Foxxx i Stix Zadinia.

Steel Panther szuka gitarzysty 

Jeśli od zawsze marzyłeś, żeby zostać członkiem glamowego zespołu, teraz twoje marzenia mogą się spełnić. Steel Panther ogłosiło casting na drugiego gitarzystę. Satchel zaproponował wszystkim muzykom, którzy pragną spróbować swoich sił w ich zespole, żeby wysłali swoje zgłoszenia. Zwycięzca zdobędzie instrument gitarzysty razem z autografem: 

Oddam swoją gitarę [...]. To najnowszy model Satchela. Oddanie jej jest tego warte... Posłuchajcie, wiele osób, które miałoby to w rękach, prawdopodobnie sprzedałoby instrument lub zapłaciłoby nim za wynajem domu. 

Przeczytaj także

Jeśli chcesz wygrać, musisz wysłać demo i oznaczyć zespół na mediach społecznościowych: 

Demo nie dłuższe niż 30 sekund. Inaczej wrzucimy je do śmieci i podpalimy, a później podlejemy to benzyną, ale taką prawdziwą benzyną, którą dodamy, kiedy wszystko będzie płonąć i taki będzie koniec. Już nigdy tego nie zobaczysz. A zatem 30 sekund lub mniej i pokaż nam dlaczego powinniśmy cię wziąć do zespołu. 

Nagranie należy wrzucić na Twittera, Instagrama, Facebooka lub YouTube'a i oznaczyć je hasztagami #5thPanther i #thomann. Demo można wysyłać do 1 września 2019 roku do północy. 

Zobacz także: Satchel ze Steel Panther: Lexxi był uzależniony seksualnie od myszoskoczków

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.