Sting wraca do korzeni w singlu "Rushing Water". To kolejny, radiowy hit? [WIDEO]

04.10.2021 17:00
Sting Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sting zaprezentował kolejny singiel zapowiadający jego nowy krążek. Jak brzmi utwór "Rushing Water"?

Sting podzielił się nowym, pop-rockowym singlem „Rushing Water”, który zapowiada jego nadchodzący album „The Bridge”. Krążek ukaże się 19 listopada 2021 roku. Jak brzmi nowa piosenka, do której powstał teledysk wyreżyserowany przez Erica Ryana Andersona?

Polecamy

Sting z nowym singlem "Rushing Water". To zapowiedź albumu "The Bridge" [WIDEO]

Autorem tekstu "Rushing Water" jest Sting, natomiast muzykę artysta przygotował z Gavinem Brownem oraz Martinem Kierszenbaumem. W piosence wokaliście towarzyszą Dominic Miller i Gavin Brown na gitarach, Josh Freese na perkusji, Martin Kierszenbaum na organach i syntezatorach, Fred Renaudin także na syntezatorach oraz Gene Noble w chórkach.

Album "The Bridge" został napisany w trakcie pandemii. Sting opowiada na nim o osobistych stratach, zakłóceniach, zamknięciu oraz nadzwyczajnej sytuacji społecznej i politycznej.

Piosenki na „The Bridge” są pomiędzy miejscami, stanami umysłu, życiem i śmiercią, relacjami. Pomiędzy pandemiami i epokami - politycznymi, społecznymi i psychologicznymi. Wszyscy utknęliśmy w trakcie jakiegoś etapu. Potrzebujemy mostu.

Polecamy

W sprzedaży pojawi się również limitowany box, zawierający deluxe CD, robione na zamówienie kostki do gry na gitarze, dziennik oraz plakat. W tym tygodniu Sting ruszył z dokumentalną serią "On the Bridge", która przybliża codzienne życie muzyka i przygotowania do premiery albumu "The Bridge". Kolejne 2-3 minutowe odcinki będą pojawiać się w każdy wtorek na Sting.com. Przez 24 godziny epizody dostępne będą wyłącznie dla członków fankubu, by w środy trafiać do szerokiej publiczności.

Sting – "The Bridge": Tracklista

 1. Rushing WaterIf
 2. It’s Love
 3. The Book of Numbers
 4. Loving You
 5. Harmony Road
 6. For Her Love
 7. The Hills on the Border
 8. Captain Bateman
 9. The Bells of St. Thomas
 10. The Bridge
 11. Waters of Tyne (Deluxe bonus track)
 12. Captain Bateman’s Basement (Deluxe bonus track)
 13. (Sittin’ on) The Dock of the Bay (Deluxe bonus track)
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.