Stone Sour udostępnił kolejny kawałek z „Hydrograd”

Jakub Gańko
28.04.2017 11:19
Stone Sour udostępnił kolejny kawałek z „Hydrograd” Fot. kadr z wideo

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po poprzednim singlu, a już otrzymaliśmy kolejny zatytułowany „Song #3”.

Blur swego czasu podbijał listy przebojów swoim „Song 2”, tym razem Corey Taylor zatytułował nowy kawałek swojej kapeli idąc numerek dalej. „Song #3” to drugi utwór z „Hydrograd”, jaki poznajemy chwilę po „Fabuless”, do którego zrealizowano nawet teledysk w reżyserii Paula Browna.

Tym razem musi nam wystarczyć sama warstwa audio. Oba numery dostępne są na oficjalnej stronie zespołu, a przy złożeniu zamówienia przedpremierowego na szósty krążek zespołu, otrzymamy je na własność w wersji cyfrowej.

„Song #3” posłuchacie poniżej:

Na podstawie tych dwóch utworów możemy już skonfrontować rzeczywistość z wcześniejszymi zapowiedziami Coreya Taylora, który obiecywał „najzajebistszy krążek od czasu debiutu Slipknota”. O jakości całości przekonamy się już 30 czerwca 2017 roku, kiedy „Hydrograd” trafi na rynek nakładem wytwórni Roadrunner.

Basista Johnny Chow opisał nowy materiał w następujących słowach:

To po prostu czysto rockowy album. Jest skupiony na groovie i bardzo melodyjny, są tu naprawdę wielkie refreny. Pojawiają się też wolniejsze kompozycje, które są równie niesamowite i także potrafią porządnie bujać.

Znamy już pełną zawartość albumu, a także jego okładkę:

stonesourr Fot. foto: materiały prasowe

Tracklista:

 1. YSIF
 2. Taipei Person/Allah Tea
 3. Knievel Has Landed
 4. Hydrograd
 5. Song #3
 6. Fabuless
 7. The Witness Trees
 8. Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)
 9. Thanks God It's Over
 10. St. Marie
 11. Mercy
 12. Whiplash Pants
 13. Friday Knights
 14. Somebody Stole My Eyes
 15. When The Fever Broke

Jak zdradził Corey Taylor, z myślą o nowym krążku powstały jeszcze przynajmniej trzy utwory. Być może znajdą się na jego innych edycjach.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.